English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > V tréninkovém utkání prohrála ZORA s dorostenkami ČR

V tréninkovém utkání prohrála ZORA s dorostenkami ČR 08.08.2012 08:47:45 - autor: vasek, přečteno 1434x

DHK ZORA Olomouc - repr. družstvo dor. ČR „18" 27:34 (7:10, 20:22)

V tréninkovém utkání v Olomouci si zahrálo domácí interligové družstvo žen proti dorosteneckému výběru ČR, připravujícímu se v Olomouci na nadcházející mistrovství světa v Černé Hoře. V utkání hraném na 3 x 20 min. se prokázalo v jakém stadiu přípravy se oba kolektivy nacházejí. Zatímco pro domácí družstvo bylo střetnutí prvním herním testem, děvčata toho zatím s míčem moc nenatrénovala a navíc v družstvu chyběla řada hráček pro různé zdravotní neduhy (Růžičková, Kubáčková, Spíchalová, Severová a Berová), naopak dorostenky potvrdily, že jejich forma potěšitelně kulminuje a i když budou mít na MS hodně těžké soupeřky, nemusejí být bez šance na úspěch.

Obě družstva, zejména však domácí, pojali utkání hodně tréninkově, hráčky se pravidelně po dvaceti minutách střídaly ve hře a ty co zrovna nehrály, trávily čas s kondičním trenírem v posilovně. Pro zajímavost uvádíme sestavy a střelkyně obou družstev:

DHK ZORA Olomouc: Raníková,Zuzánková, Rašková - Šteffanová, Kulíšková 4, Uličná 1, Remešová, Smékalová 3, Hofírková, Pašková 5/1, Dostálová 5, Salašová 4/1, Huráňová 1, Žánská 2, Gebre Selassie 2.

Dor. ČR: : Nováková, Šibrová, Kudláčková - Bělohoubková 4, Sekulová 2, Kamenářová 5, Skřivánková 3, Vlachová, Jeřábková 2, Trumpešová 1, Slováková 1, Fryčáková 5, Jačková 3/1, Nygrýnová 1, Pokorná 5, Vlková 1, Jansová 1.

Dnes podstoupí Olomoucké házenkářky další herní test, když budou hrát na hřišti úřadujícího českého mistra Sokal Poruba.