English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Hanačky cestují k přípravě na Slovensko

Hanačky cestují k přípravě na Slovensko 08.08.2012 15:29:07 - autor: , přečteno 1600x

Po dvou přípravných utkáních, které měly ještě víceméně tréninkový charakter, čeká na Olomoucké házenkářky tři následující víkendy kvalitní herní konfrontace. Už tuto sobotu a neděli cestují do Partrizánskeho, kde se v městské sportovní hale zúčastní „Memoriálu JUDr. Jašíka 2012". Dalšími účastníky jsou interligové celky a medailisté letošních národních play-off - stříbrné celky slovenské Duslo Šaľa a český Britterm Veselí n. Mor.a slovenský bronzový medailista, kterým je domácí celek Danlog Partzánske. Za týden pak pojedou Hanačky na turnaj do Michalovců, kde se zúčastní 18. ročníku Memoriálu Tomáša Jakubču, na kterém startují družstva: Iuventy Michalovce, rumunské Univesitatea Cluj a maďarské družstvo MKB Veszprem. Generálkou před interligou pak bude poslední srpnový víkend domácí 54. ročník turnaje o Pohár míru - Memoriál Evy Dostálové a Jana Gogola, který se hraje ve dnecj 24. - 26. srpna 2012. Startovat bude mimo domácího celku, slovenský mistr Iuventa Michalovce, polské KSS Kielce a broinzový český tým Sokol Písek.

Olomoucké házenkářky nebyly v původním rozpisu turnaje v Partizánskem, tím byl reprezentační celek Ukrajiny, který však minulý týden svou účast zrušil a proto na žádost pořádajícího klubu, jedou na tento kvalitně obsazený turnaj naše děvčata. Ve dvou víkendových dnech sehrají tři utkání se svými soupeři.

Kompletní program turnaje v Partizánskem
Sobota 11. 08. 2011:
10:00 hod. HK Danlog Partizánske - Slovan Duslo Šaľa
12:00 hod. DHK ZORA Olomouc - HC Britterm Veselí n. Mor.

17:00 hod. Slovan Duslo Šaľa - DHK ZORA Olomouc
19:00 hod.:HC Britterm Veselí n. Mor. - HK Danlog Partizánske

Neděle 12. 08. 2012:
10:00 hod. Slovan Duslo Šaľa - HC Britterm Veselí n. Mor.
12:00 hod. DHK ZORA Olomouc - HK Danlog Partizánske