English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > O víkendu budou v akci interligová družstva

O víkendu budou v akci interligová družstva 16.08.2012 10:10:02 - autor: vasek, přečteno 1701x

 

S blížícím se termínem zahájení interligové soutěže (01. 09. 2012), začínají finišovat všichni účastníci WHIL. Bohužel informace nejsou z kuchyně úřadujícího vítěze WHIL a českého vicemistra Brittermu Veselí n. Mor. Všechna ostatní družstva o víkendu startují buď na některém z turnajů ,nebo hrají v rámci Slováckého turnaje v Hodoníně vložená utkání s některými zahraničními celky. Pro informaci příznivců ženské házené uvádíme přehled všech akcí, které se v rámci přípravy pořádají.

Největší a nejkvalitnější turnaj probíhá od středy do neděle v Hodoníně, kde startují družstva HC Astrachkanocka Astrachan (RUS), DHK Baník Most, Skuru IK (SWE), BNTU Belaz Minsk (BLR), ACME Žalgiris Kaunas (LTU) a RK Lokomotiva Zagrem (CRO).. V průběhu turnaje se hrají i vložená utkání v nichž nastoupí na příklad: Sokol Písek proti Astrachonocka Astrachan (RUS) a se stejným soupeřem se utkají také HC Zlín a ŠKP Senec a Sokol Prouba si zahraje s maďarským Alcoa FKC.

V Jindř.Hradci se hraje v sobotu a neděli Swietelski Cup, na kterém startují: rakouský Alzgersdorf, domácí Jindř. Hradec, UDHK Nitra a druholigové T. Bohunice. V Ostravě také v sobotu a neděli hrají dva české a dva polské týmy. Diváci uvidí polské celky RUCH Chorzow, KSS Kielce a české týmy Sokol Poruba a DHC Slavia Praha.

Na Slovesnksu se hrají dva turnaje, v Šaľe uvidí tradiční turnaj o Pohár generálního ředitele Dusla, kde bude hrát „B" tým maďarského giganta ETO Audi Györ a trojice slovesnkých interligistů - domácí Slovan Duslo Šaľa, Danlog Partizáínske a ŠKP Senec.

Kvaitní házenou slibuje silně obsazený turnaj v Michalovcích - Mamoriál Tomáša Jakubču, kde budou hrát rumunský U Jolidon Cluj, maďarský Barabas Veszprem, naše družstvo DHK ZORA Olomouc a domácí Iuventa Michalovce.

Rozpis turnaje v Michalovcích:                                                                    

Sobota 18. 08. 10:00 Michalovce - Olomouc
                      11:45 Veszprém - Cluj
                      17:00 Michalovce - Veszprém
                      18:45 Cluj - Olomouc
Neděle 19. 08: 10:00 Veszprém - Olomouc
                      11:45 Cluj - Michalovce: