English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > 1.liga žen > Béčko ZORY na Tirex Cupu v Otrokovicí skončilo sedmé

Béčko ZORY na Tirex Cupu v Otrokovicí skončilo sedmé 04.09.2012 12:19:37 - autor: , přečteno 1641x

Olomoucká rezerva se o víkendu zúčastnila tradičního turnaje žen - 8. ročníku Tirex handball Cupu v Otrokovicích. Turnaje se zúčastnilo celkem 10 celků žen ( české prvoligové celky Otrokovic, Vršovic, Kunovic a béčka Poruby a Olomouce, trojice rakouských celků dva z nejvyšší soutěže WAT Fünfhaus a Admira Landhaus a z 2. bundesligy Union St. Polten, dále juniorky Michalovců a družstvo sportovního centra SMS Gliwice z Polska). Hrálo se ve dvou skupinách, naše děvčata ve skupině porazila Kunovice 25:18 a prohrála těsně s rakouským WAT Fünfhaus 19:20, s Michalovcemi 17:19 a s béčkem Poruby 19:24.

Ve skupině o 5. - 8. místo porazila St. Polten 20:11, podlehla Landhausu 17:21 a obsadila tak konečné 7. místo.

Konečné pořadí tunaje:
1. SMS Gliwice (POL), 2. Sokol Poruba „B", 3. Jiskra otrokovice, 4. Funfhaus (AUT), 5. Landhaus (AUT), 6. Iuventa Michalovce jun., 7. DHK ZORA Olomouc „B", 8. St. Polten (AUT), 9. Sokol Vršovice, 10. SHK Kunovice.

Nejlepší hráčka turnaje. Julia Varhaníkovýá (Otrokovice)
Nejlepší brankařka: Ewa Sielická (Gliwice)
Nejlepší střelkyně: Barbora Füleová (Michalovce (34 branek)

Naše družstvo hrálo v neúplné sestavě, z důvodu nemocí a zranění v A týmu, který hrál současně interligu ve Zlíně družstvo na turnaji žádná hráčka neposílila, nehrála ani hrající trenérka Veronika Hejtmánková, která spolu se Zuzanou Coufalovou družstvo vede.

Na turnaji tedy hrály:
Brankařky: Kozáková, Zuzánková a Vašíčková
Hráčky: Koppová, Macharáčková, Samcová, Žáková, Kummerová, Konečná, Michlová, Studená, T. Smékalová, Bušínová a Stuchlová.

Trenérka: Zuzana Cufalová, vedoucí družstva Pavel Širůček