English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Starší dorostenky > Starší dorky Zory v přípravě smetly Štart Trenčín

Starší dorky Zory v přípravě smetly Štart Trenčín 06.09.2012 08:34:35 - autor: , přečteno 1531x

DHK ZORA Olomouc - HK Štart Trenčín 39:18 (22: 6)

Starší dorostenky DHK ZORA Olomouc, které za týden vstoupí v Plzni do víru mistrovské soutěže, ve které by chtěly navázat na stříbrné medaile svých předchůdkyň v minulé sezoně, si k jednomu z posledních přípravných zápasů pozvaly přední slovenské družstvo dorostenek Štart Trenčín, které patří do špičky mládežnické házené našich východních sousedů. Trenčínské dorostenky po několika letech medailových umístění, mezi nimiž nechyběly ani mistrovské tituly, ukončily loňskou prvoligovou soutěž na 5. místě. V družstvu je několik vysokých talentovaných hráček, kterým však v současnosti chybí více házenkářské kvality.

Domácí děvčata nastoupila do utkání z plné přípravy, stále ještě bez Terezy Fryčákové, zraněné při utkáních MS v Černé Hoře. Potěšitelné naopak bylo, že se již na hřišti po zranění utrpěném při stejné akci objevila Kateřina Slováková. Všechny hráčky si v utkání zahrály zhruba stejné časové úseky a všechny potvrdily, že jsou na sezónu dobře připraveny. V akci byla i trojice brankařek, i ony podaly spolehlivé výkony.

Utkání nakonec skončilo vysokým vítězstvím domácího celku, který nastoupil s těmito hráčkami:

Havlíčková, Nováková Směšná - Jansová 4, V. Fryčáková 7, Palátová 3, Sklenářová 4, Sovová 2, Slováková 3/1, Kratochvílová 5, Brandýsová 3, Jordánová 4, Trumpešová 3/1, Hochvaldová 1.

Trenér: Mgr. Lubomír Krejčíř