English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Starší žačky > Dvě utkání se třicetibrankovými rozdíly starších žaček

Dvě utkání se třicetibrankovými rozdíly starších žaček 22.10.2012 10:56:08 - autor: , přečteno 1645x

Dvě utkání Zlínské ligy starších žaček byly k vidění v sobotním dopoledni v hale DHK ZORA Olomouc. Obě skončila podobným výsledkem, vítěz nastřílel skoro 40 branek a poražený jich nezaznamenal ani deset. V prvním zápase se představilo favorizované Áčko Zlína, které deklasovalo domácí ZŠ Holečkova a ve druhém v opačném gardu domácí první družstvo porazilo stejně výrazně děvčata z Otrokovic. Tak obrovské rozdíly ve výsledcích a v úrovni jednotlivých družstev nejsou příliš velkým lákadlem pro děvčata ani jejich rodiče, bohužel taková je realita.

DHK ZORA ZŠ Holečkova Olomouc - HC Zlín „A" 7:37 ( 3:20)

Sestava a branky ZŠ Holečkova:
Hašlarová, Švábová - Concolino 1, Černá 1, Veselá 1, Fitříková, Gazdíková, Tesaříková, Bajerová 1, Oravcová 2, Očenášková 1, Dobrovská.

Trenérky: Iveta HOFMANOVÁ, Pavlína PALLYOVÁ

Za HC Zlín nejvíc branek: Kužílková 7, Mizerová 7/1, Lapčíková 7/1

Trenér: Petr HABROVANSKÝ

V utkání od první do poslední minuty převyšovalo vítězné družstvo jednoznačně své domácí soupeřky a za 25 minut prvního poločasu nastřílelo 20 branek. V záase s takovým výsledkem je jen těžko utkání hodnotit.

DHK ZORA Olomouc - Jiskra Otrokovice 38: 9 (18: 2)

Sestava a branky DHK ZORA: Ošlejšková, Pašková - Vítková 1, Glogarová 4, Králová 2, Žáčková 13/1, Konůpková 1, Řezníčková 5, Soukupová 1, Tkadlecová 1, Vaňková 7, Lindnerová 2, Dostálová 1.

Trenéři. Miloš HALOUN, Jaroslav SOUKUP

Za Otrokovice nejvíc branek: Vojáčková 3.
Trenér: Štefan BORŠICKÝ

I v tomto utkání hrálo prakticky jedno družstvo, domácí převyšovaly svého soupeře po všech stránkách.

Utkání zhodnotil trenér Miloš Haloun:

V posledním kole Zlínské ligy starších žaček přivítaly olomoucké házenkářky v domácím prostředí Jiskru Otrokovice. Hráčky Zory hned od první minuty přistoupily k utkání velice zodpovědně. Vycházely z kvalitní obrany 1:5, se kterou si hostující družstvo po celé utkání nedokázalo poradit. Každou soupeřovu ztrátu míče domácí hráčky okamžitě využily k založení rychlého útoku se 100% zakončením. Otrokovické házenkářky se v útočné fázi prosazovaly jen těžce a pokud se dostaly do vyložené brankové příležitosti, tak jejich šance s přehledem vychytala Michaela Ošlejšková.
Na hřišti se postupně vystřídaly všechny hráčky a v 19. minutě utkání svítila hostujícímu družstvu na ukazateli stále nula. 1. poločas tak skončil jednoznačným vítězstvím hráček Zory.
Též druhý poločas pokračoval jasnou převahou domácích. Pro další utkání je velkým přínosem, že se do střelecké listiny již po několikáté zapsaly všechny hráčky.
Střelecky se výrazně prosadily Karolína Žáčková, Barbora Vaňková, která k jednomu úspěchu z prvního poločasu přidala v závěru utkání během osmi minut dalších šest branek, Diana Řezníčková a Nikola Glogarová. Pochvalu však zaslouží všechny hráčky, které se s podzimní sezónou rozloučily velmi dobrou kolektivní hrou a poděkovaly tak všem rodičům a přátelům družstva za jejich podporu ve všech utkáních.