English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Starší žačky > Žákovská liga se kvapem blíží

Žákovská liga se kvapem blíží 04.12.2012 11:19:30 - autor: , přečteno 1299x

Devátý ročník Žákovské ligy starších žaček se blíží, 1. kolo je na pořadu už o víkendu 19. a 20. ledna 2013. Tak jako v předchozích letech bude se hrát systémem turnajů, do prvního kola nastoupí 24 družstev, která se rozdělí do čtyř skupin, postupně se budou hrát ve stanoveých termínech jednotlivá kola s tím, že vždy poslední umístěný celek v každém kole ŽL nepokračuje. Celkem bude sehráno 7 kol, to poslední sedmé je finálovým kolem nejlepších šesti družstev.

Letošní rozpis soutěže doznal určité úpravy, zásadou je, že v prvních kolech má každý kraj své zastoupení jednoho družstva. Další družstva do celkového počtu 24 budou hrát regionální kvalifikace a to v počtech podle umístění v ŽL v ulynulém ročníku.

Regionální kvalifikace byla stanovena pro region Severovýchod pro kraje Olomoucký a Moravsko - slezský. Každý z těchto krajů nominoval po třech zstupcích podle umístění v podzimní části soutěže. Regionální kvalifikace se v letošním roce uskuteční v sobotu dne 8. prosince 2012 od 09:00 hod., v hale DHK ZORA Olomouc. Olomoucký KSH nominoval do kvalifikace družstva DHK ZORA Olomouc - ZŠ Holečkova a SK Velká Bystřice, Moravsko - slezský KSH nominoval družstva Sokol Poruba, SK P.E.M.A. Opava a Sokol Karviná. Družstvo S.Karviná z kvalifikace odstoupilo, takže sobotní kvalifikace se zúčastní pouze 4 družstva, z nichž první tři postoupí do 1. kola ŽL.

Turnaj se hraje v hale DHK ZORA Olomouc v sobotu 8. 12. 2012. Naše družstvo DHK ZORA Olomouc „B" nastoupí hned v prvním zápase v 09:00 hod. proti SK Velká Bystřice, v 11:00 hod. nastoupí proti Sokolu Poruba a ve 13:45 hod. proti SK Opava.

Přijďte povzbudit naše družstvo jejich boji o druhé postupové místo pro náš klub !!!