English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Klub > Házenkářky a Petr Uličný zablokovali průjezd Horním náměstím

Házenkářky a Petr Uličný zablokovali průjezd Horním náměstím 08.12.2012 16:12:38 - autor: , přečteno 1869x

Přesně tak jak jsme to prezentovali, když jsme Vás na našich stránkách zvali k návštěvě ve stánku „Dobrého místa pro život" na Horním náměstí v Olomouci, kde v pátek 7. prosince házenkářky olomoucké ZORY prodávaly celý den nejrůznější výrobky, suvenýry, ale zejména tradiční punč. Výtěžek celé akce šel tentokrát na konto podpory Střediska rané péče Tamtam, vyvíjejícího svou činnost v Olomouci.

Fronty, které se před stánkem tvořily zhoustly zejména s blížící se 19 hodinou, na kterou byl avizován křest nového, lehce erotického kalendáře házenkářek na rok 2013, jehož kmotrem nebyl nikdo jiný, než populární John Uličný, věhlasný fotbalový kouč a navíc tchán jedné z házenkářek - Martiny Marcišové - Uličné. Petr Uličný v kruhu házenkářek a také zpovídaný přítomnými novináři trochu zpozdil připravovanou akci, k vlastnímu aktu došlo přesně v 19:20 hod., kdy byl prostor mezi stánkem a kavárnou Opera hustě zaplněn házenkářkami a příznivci, kteří aplaudovali akt, který kmotr Petr Uličný za svého hlasitého komentování a osobitého vtipného glosování za asistence obou trenérů házenkářek, Jana Bělky a Lucie Fabíkové provedl.

Kalendáře je možno si zakoupit kdykoliv v pracovní době, na sekretariátě házenkářského klubu DHK ZORA Olomouc, v areálu házené na Andrově stadioně u pana Juráše. Jeho cena je opravdu lidová - 150,- Kč.