English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Klub > Český pohár házenkářek

Český pohár házenkářek 20.07.2007 10:37:25 - autor: , přečteno 2221xPo pětileté přestávce se v letošním roce obnovuje tradice Českého pohár žen, soutěže jehož posledním vítězem v roce 2002 bylo právě naše družstvo žen. Soutěž se bude hrát vyřazovacím způsobem tak, že v prvních dvou kolech nastoupí proti sobě družstva 1. ligy (od 3. místa níže) a družstva 2. ligy. Ve 2. kole pak nastoupí vítězové utkání z 1. kola proti zbývajícím celkům 1. a 2. ligy. První dvě kola budou odehrána v termínech 28. září a 21. října. Hraje se na jedno utkání, domácím družstvem je družstvo nižší soutěže, nebo hůře umístěné družstvo stejné soutěže.

Osmifinálová utkání budou na pořadu v termínu 8. prosince a k osmičce postupujících celků z 2. kola budou přilosována družstva interligy a první dvě družstva 1. ligy minulého ročníku (SCM Slavia Praha a Jiskra Otrokovice). Čtvrtfinále bude na pořadu hned za týden 15. prosince 2007 a postupující čtveřice se utká v semifinále v sobotu 5. ledna 2008 a finále v neděli 6. ledna 2008.

Do prvního kola vstoupí i naše juniorky, které se střetnou v Brně v haleiTatranu Bohunice s domácím druholigovým celkem žen.

Rozpis utkáí 1. kola: (hraje se 28. 09. 2007):
Fezko Strakonice - DHC Plzeň
Sokol Praha Vršovice - Sokol Praha Kobylisy
DHK Loko Liberec - DHK Baník Most
ZVVZ Milevsko - Lokomotiva České Budějovice
Sokol Chrudim - Jiskra Havl. Brod
Tatran Bohunice - DHK ZORA Olomouc SCM
Paskov - Sokol Poruba
SHK ZFP Kunovice - HC Zlín SCM