English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Miniházená > Mini mladší se zúčastnili Mikulášského turnaje v Horce na Mor.

Mini mladší se zúčastnili Mikulášského turnaje v Horce na Mor. 17.12.2012 15:33:27 - autor: vasek, přečteno 1778x

Ráno proběhl turnaj pro začínající a mladší 2005. Sehráli jsme tři utkání, s domácími jsme vyhráli a se Senicí na H. a Telnicí prohráli. Družstvo obsadilo 3.místo a od Mikuláše mimo drobné dárky dostalo medaile, které byly pro většinu prvními v začínající sportovní aktivitě.
V pohodové atmosféře si zahrála Drgová Nikol (7), Hynková Nikola (5), Hovorková Michaela (4), Jurečková Andrea (1), Vodáková Anna (1) Pokorná Natálie,Veselá Julie a Černý Max.(Andrea, Julie a Max jsou roč.2006)
Odpoledne byl turnaj pro ročník 2004. Pro nemoc se omluvila 3 děvčata a tak si turnaj zahrála děvčata bez střídání a za pomoci mladšího bratra jedné hráčky.
Po zapáleném, odhodlaném a náročném výkonu obsadilo družstvo také třetí místo. Předávání zasloužených medailí Mikulášem zpestřil ještě čert a podtrhl pěkný průběh celého dne. Našimi nadějnými hráčkami byly Eva Šinclová (14), Timea Gyore (14), Eliška Ryšánková (1) a Maruška Begálová, které porazily Horku n.M. 10:3 a Litovel 12:7, podlehli UP Olomouc 3:12 a Telnici také 3:12.
Chtěli bychom poděkovat dětem za krásné výkony a rodičům, kteří věnovali předvánoční čas a přispěli k pohodě a zajímavým zážitkům dětem

Autor: Mgr. Dana Dočkalová