English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Starší dorostenky > Starší dorostenky Zory si zpestřily závěr sezony

Starší dorostenky Zory si zpestřily závěr sezony 21.12.2012 09:33:41 - autor: , přečteno 1669x

Trochu netradičně, ale v duchu předvánoční pohody pojali trenéři a děvčata družstva starších dorostenek DHK ZORA Olomouc poslední tréninkové dny před koncem roku. Hráčky družstva, které je po podzimní části nejvyšší soutěže v jejím čele, si předposlední trénink zahrály s chutí fotbálek v domácí hale, do kterého se zapojily všechny zdravé hráčky, včetně rekonvalescentky Jarmily Trumpešové. Po jeho skončení si v klubovně vyslechly z úst svého trenéra Lubomíra Krejčíře krátké, v některých případech ale i kritické a adresné zhodnocení poloviny soutěže. Poté už následovalo malé pohoštění připravené samotnými děvčaty, na které určitou částkou přispělo i vedení klubu a úspěšný závěr roku mohl být za zvuků střelby „rychlých špuntů", samozřejmě ve verzi mládeže do 18 let ukončen.

Ale ouha, děvčata ještě čekal následující den, tentokrát už ale opravdu poslední trénink. Asi dvacítka starších dorostenek, doplněných svými mladšími kolegyněmi z rovněž vedoucího celku ligové soutěže, tentokrát ale mladších dorostenek, odjelo do nedalekého Šternberka, kde v útrobách „útulného ? " zimního stadionu využilo nabídky vedení místního hokejového klubu a absolvovalo v něm bruslení, které někteří odvážlivci, kterým hokejové hole nesloužily jen k oporám při vlastním bruslení, předvedlo krátké ukázky ze sportu, který vzdáleně připomínal hru, ve které naše reprezentace patří k nejlepším na světě. Přesto, nebo právě proto zažila děvčata spoustu legrace a radosti z vydařeného večera.

Důležitá je také skutečnost, že jediný šrám utrpěl trenér Krejčíř, kterému jeho svěřenkyně z klubu i z juniorské reprezentace Katka Slováková poznamenala hokejkou nos.

Vedení družstva přeje i touto cestou všem děvčatům příjemné prožití vánočních svátků, při střídmém jídle a pití a hodně elánu do příští sezony bez nemocí a zranění.

Fotky na facebooku