English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Starší dorostenky > Generálka dorostenek Zory před jarními odvetami

Generálka dorostenek Zory před jarními odvetami 04.02.2013 16:05:04 - autor: vasek, přečteno 1314x

Ve druhém únorovém víkendu skončí zimní spánek i pro celostátní soutěže házenkářek, řízených Českým svazem házené. Olomoucký klub DHK ZORA má v nejvyšších soutěžích, samozřejmě mimo interligového celku žen další tři družstva (1. Liga ženy, 1. Liga starších a 1. Liga mladších dorostenek. Všechna družstva zahájí svá jarní klání v neděli v domácím prostředí, když ženy „B" a starší dorostenky změří síly s celky DHC SVŠ Plzeň a mladší dorostenky přivítají družstvo Házená Jindř. Hradec. Zatímco ženy hrály před týdnem přípravný turnaj v Olomouci a mladší dorostenky se připravovaly startem na turnaji ve Veselí n. Mor., družstvo starších dorostenek bude mít na ověření své momentální výkonnosti dvojutkání se svými polskými protějšky z Gliwic v úterý a ve středu ve své hale DHK ZORA v Olomouci.

Polské házenkářky, které jsou výběrem ze všech polských klubů toho nejlepšího, co je v házené našich severních sousedů v dorostenecké kategorii k dispozici, jsou soustředěny už mnoho let v Gliwicích v SMS (Szkoła Mistrzowstwa Sportowego), kde se několikrát denně připravují na svou házenkářskou budoucnost. Naše družstva se školou velmi úzce spolupracují a několikrát ročně se vzájemně střetávají. V úterý a ve středu tedy znovu přivítáme dvě družstva SMS Gliwice, která sehrají každé dvě utkání s našimi dorostenkami.

Program:

Úterý 5. února 2013 v 16:00 hod.: DHK ZORA Olomouc - SMS Gliwice (mladší)
                                      17:30 hod.: DHK ZORA Olomouc - SMS Gliwice (starší)

Středa 6. února 2013 v 09:30 hod.: DHK ZORA Olomouc - SMS Gliwice (mladší)
                                        11:00 hod.: DHK ZORA Olomouc - SMS Gliwice (starší)

Přijďte se podívat na  naše družstva před začátkem mistrovských soutěží !!!