English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Ve Veselí padl další trenér v interlize - NOVÝ TRENÉR POTVRZEN !!!

Ve Veselí padl další trenér v interlize - NOVÝ TRENÉR POTVRZEN !!! 21.02.2013 07:57:27 - autor: , přečteno 1615x

Jak jsme již v náznaku v pozvánce na víkendové kolo inerligy na našich stránkách uvedli, neslané a nemastné výkony Panenek z Veselí v posledních utkáních, které nastartovala remíza v Olomouci a pokračovaly dalšími třemi porážkami, doma s Michalovcemi, v Partizánskem a posledním debaklem před týdnem v Mostě, zlomily vaz slovenskému kouči Pavolu Janovi. Veselí je tak znovu bez trenéra. Podle webu Veselí se intenzivně o jeho nástupci jedná, my však z důvěryhodných zdrojů víme, že by jím měl být René KUMPÁN, který před několika týdny skončil na lavičce Jindř. Hradce (skončil po druhm kole letošního ročníku WHIL).

René Kumpána jsme viděli naposledy 26. ledna v olomoucké hale právě při utkání domácí Zory proti Veselí. Že by shoda náhod, nebo o výměně trenéra ve Veselí se už jednalo hodně dlouho (viz foto na našich nových stránkách v hledišti  sedící druhý zleva).

Několik minut po zveřejnění naší informace se také na web stránkách Veselí objevilo jméno nového trnéra Panenek. Je jím opravdu René KUMPÁN. Nový veselský trenér (bydlí v Pardubicích) není neznámou osobou ani na Moravě. Působil už v řadě klubů, mezi jinými také v Kunovicích a Bohunicích, když obě tato družstva startovala v inerlize. Přejeme novému trenérovi hodně štěstí a úspěchů.