English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Házenkářky se vrátily z prvního soustředění

Házenkářky se vrátily z prvního soustředění 06.08.2007 21:58:19 - autor: dhkzora, přečteno 6278x

Druhý týden tuhé dřiny mají za sebou házenkářky DHK ZORA Olomouc. Minulý týden absolvovaly pětidenní blok fyzické přípravy, dostaly se však poprvé i do kontaktu s míčem. V ideálním prostředí areálu při Základní škole v Kostelci na Hané, kde měly k dispozici vše co k přípravě potřebovaly, makala osmnáctka kádru hráček opravdu naplno. S výjimkou středy, kdy jim trenéři naordinovali jen dvě tréninkové fáze se v akci objevily denně třikrát, v některých dnech až čtyřikrát.

Mimo venkovního házenkářského hřiště s umělým povrchem, běžeckého - 200 m dlouhého atletického oválu také s umělým povrchem, trénovaly ve sportovní hale, kde také využívaly jak posilovny, tak i rehabilitační linky s vířivkami. Třikrát také absolvovaly 3 km výběh v terénu v blízkosti nejvyššího vrcholu Hané Kosíře.

Trochu odlišnou přípravu pak měly obě brankařky po operacích kolenního kloubu - Lenka Černá a mladá Dana Jakšová. Do přípravy se zapojila i další z nových tváří zlínská Barbora Jalůvková. Z vydařeného soustředění v Kostelci vám nabízíme několik fotek, které ještě rozšíříme, jakmile budou zpracovány.

Tento týden se budou děvčata připravovat v domácím prostředí, do přípravy naskočí už i Veronika Hejtmánková a příští týden budou pobývat v Polsku na soustředění, které vyvrcholí turnajem v Chorzowě.

 

Fotogalerie

Zobrazuji 125 (z 71 fotografií).  1 2 3 [další >>]