English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > Program a výsledky > Juniorky si na ME zahrají s Dánskem Nizozemskem a Chorvatskem

Juniorky si na ME zahrají s Dánskem Nizozemskem a Chorvatskem 03.06.2013 08:16:21 - autor: vasek, přečteno 1049x

V Kolíně nad Rýnem se v rámci finálového turnaje mužské Ligy mistrů losovalo srpnové ME v Dánsku juniorek W 19, na které se před dvěma týdny probojovaly také české juniorky, vedené olomouckým trenérem Mgr. Lubomírem Krejčířem. ME se hraje od 1. do 11. srpna 2013 a naše děvčata se střetnou s hodně silnými soupeřkami, týmy Dánska, Nizozemska a Chorvatska.

Z olomouckých juniorek mají šanci probojovat se do nominace na příklad brankařky Anežka Zuzánková a Anna Nováková a z hráček potom Nikola Jansová, Jarmila Trumpešová, Tereza Fryčáková, nebo Kateřina Slováková.

Hrát se bude v dánských městech Koldingu, městě s cca 60 tis. obyvatel ležící ve střední části Jutského poloostrova a v Søndebergu , který má cca 27 tis. obyvatel a leží v jíížní části Jutského poloostrova v blízkosti hranic s Německem.

Los kompletní šestnáctky účastnic ME:
Skupina „A": Norsko, Rumunsko, Slovensko, Portugalsko
Skupina „B": Rusko, Francie, Německo, Rakousko
Skupina „C": Dánsko, Nizozemsko, Chorvatsko, Česko
Skupina „D": Maďarsko, Švédsko, Španělsko, Slovinsko