English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > Program a výsledky > Generálka juniorek před mistrovstvím Evropy

Generálka juniorek před mistrovstvím Evropy 20.07.2013 12:03:01 - autor: , přečteno 1110x

Posledním oficiálním měřením sil před cestou na sever Evropy do Dánska na ME, bude pro české juniorské reprezentantky nedělní utkání v olomoucké hale DHK ZORA Olomouc. Také jejich soupeřky - Slovensko, berou toto utkání velmi prestižně, patří také mezi celky které si vybojovaly postup na srpnové ME. Na rozdíl od českých děvčat, které mají ve skupině, která se bude hrát v Sønderborgu - Nizozemsko, Dánsko a Chorvatsko, čekají na Slovenky neméně zdatní soupeři v podobě celků Norska, Rumunska a Portugalska.

Pro házenkářské příznivce máme výbornou zprávu. Český svaz házené nabídl našemu klubu pořádání dvou mezistátních utkání žen s dvojnásobnými a úřadujícími Olympiskými vítězkami, dvojnásobnými a úřadujícími mistryněmi světa a pětinásobnými Evropskými šampionkami - celku Norska. Utkání by se mělo hrát v naší hale 19. září a v sobotu by na stejném místě nastoupily Norky proti výběru Slovenska. Věřme, že se vše podaří a naši diváci budou moci na vlastní oči sledovat nejlepší světové hráčky. O vývoji situace o tomto svátku házené v Olomouci vás budeme samozřejmě informovat.

Také proto, aby se seznámil s prostředím v olomoucké hale, navštíví v neděli náš klub při utkání juniorek Česka a Slovenska, nově zvolený prezident ČSH Mgr. Aleš Pospíšil. Jistě k jeho pobytu a referencích o prostředí může pomoci sportovní prostředí, které vytvoříte při střetnutí juniorek.

Připomínáme vám proto, přijďte povzbudit obě družstva v jejich generálće na ME a navíc tím přispějte k tomu, aby si nový prezident ČSH odvezl z Olomouce ty nejlepší pocity. Odměnou nám všem může být mezistátní házenkářská lahůdka, která zde už dlouho nebyla k vidění.

Mezistátní utkání juniorek W 19 Česká republika Slovensko se hraje v hale DHK ZORA Olomouc v neděli 21. července 2013 v 11:00 hod.