English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > Start olympijských vítězek, házenkářek Norska v Olomouci potvrzen

Start olympijských vítězek, házenkářek Norska v Olomouci potvrzen 22.07.2013 09:02:20 - autor: , přečteno 1627x

V pátek jsme poprvé na našich stánkách krátce informovali o možnosti, že v září přivítáme v Olomouci ve dvou mezistátních utkáních nejlepší házenkářské družstvo světa, reprezentační celek Norska, dvojnásobné olympijské vítězky a mistryně světa. Avizovali jsme v této souvislosti, že do Olomouce k ověření podmínek startu Norek, přijede v rámci utkání juniorek Česka a Slovenska, nově zvolený prezident ČSH Mgr. Aleš Pospíšil. Ten se nakonec v naší hale neobjevil, přivítali jsme však úplně nového generálního sekretáře ČSH, kterým se stal pan Radek Bendl a ten nám informace potvrdil.

Norský celek by měl do Olomouce přijet v úterý 17. září 2013, ubytován bude v hotelu FLORA, v naší hale bude absolvovat několik tréninků a ve středu 18. září sehraje utkání proti naší ženské reprezentaci, která v té době bude absolvovat přípravu v Luhačovicích. V sobotu 20. září potom přijede do Olomouce ze svého soustředění také slovenská reprezentace, vedená českým trenérem Dušanem Polozem, která se také v naší hale utká s Norkami.

S nově jmenovaným generálním sekretářem ČSH Radkem Bendlem si funkcionáři našeho klubu podiskutovali o novinkách v házené. Vzájemná diskuse byla oboustranně velmi příjemná a inspirativní.