English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Dvojrole Lenky Černé ve Zlíně

Dvojrole Lenky Černé ve Zlíně 24.07.2013 14:35:58 - autor: , přečteno 1374x

Dlouho očekávaný závěr má příběh Lenky Černé s jejím angažováním ve Zlíně, který letos nešetří velkými přestupy. Lenka přichází do klubu, ve kterém už jednou, před svým odchodem do zahraničí působila v plné síle, i když jí už před dvěma měsíci bylo neuvěřitelných 47 roků. Prezidentka zlínského klubu Daniela Sobieská s nadšením hovoří o hlavním úkolu angažmá Lenky při předávání zkušeností brankařky zlínským gólmankám všech věkových kategoriích a připouští, že by také v případě potřeby mohla posílit družstvo přímo na palubovce. Na druhé straně ovšem Lenka hovoří o tom, jakou má fyzičku, že se cítí jako v začátcích své velké kariéry, zkrátka z jejích slov je cítit, že budou mít o několik generací mladší brankařky problém, dostat se přes Lenku do branky interligového týmu.

Samozřejmě víme, jakou práci před několika lety odvedla Lenka Černá v Olomouci, kdy spolupracovala při vedení a růstu Barbory Raníkové, na druhé straně ale, jak známe Lenku určitě udělá pro svou sportovní formu sama tolik, aby byla platnější v brance, než jako pravá ruka Petera Sabadky.

Přejeme Lence Černé hodně úspěchu ve staronovém angažmá ve městě obuvi.