English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > Program a výsledky > České juniorky dnes zahájí na ME utkáním s Nizozemskem

České juniorky dnes zahájí na ME utkáním s Nizozemskem 01.08.2013 12:28:00 - autor: , přečteno 1060x

Včera dopoledne dorazily české juniorské reprezentantky do dějiště jedné ze dvou skupin ME W19 v Dánském Sønderborgu a po ubytování v hotelu Scandic Absolvovaly už také oba plánované tréninky v hale SKANSEN, ve které se bude turnaj hrát. K prvnímu utkání skupiny C nastoupí od 15:30 hod. proti Nizozemsku. Předtím od 13:30 hod. nastoupí ve stejné hale v rámci skupiny B Francie proti Rakousku.

První soupeřky našich děvčat, juniorky Nizozemska se na finálový turnaj probojovaly přes Rakousko se kterým, vyhrály 32:25, Bulharsko porazily 26:18 a Armenii 60: 5. Nejlepšími střelkyněmi družstva v kvalifikaci byly Vollebregt a Sruijs po 16 a Dulfer 15 branek.

Niziózemky jsou obhájkyněmi stříbrných medailí, které získaly před dvěma lety, poslední čtyři finálové turnaje byly za jejich účasti, naopak naše děvčata se na finálový turnaj dostaly letos teprve podruhé, naposledy se jim to podařilo v roce 2004.

Držme tedy děvčatům palce, aby se jim podařilo udělat první krok pro úspěšné vystoupení na ME