English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Starší dorostenky > Konfrontace předních klubových týmů Evropy

Konfrontace předních klubových týmů Evropy 04.08.2013 11:20:26 - autor: , přečteno 1460x

Zajímavou nabídku obdrželo včera vedení družstva starších dorostenek našeho klubu z Dánska. Pan Bo Rudgaard z dánského Aarhusu pozval naše družstvo (hráčky ročníku narození 1995 a 96 na mezinárodní turnaj 8 klubových týmů chlapců a dívek z různých zemí Evropy, národních šampionů svých zemí, který se uskuteční ve dnech 20. - 22. září 2013. Jistá je zatím účast mistrovských celků Dánska, Švédska, Norska, Německa a Islandu.

Nabídka tohoto atraktivního turnaje je velmi lákavá. Naše družstvo v uplynulé sezoně posbíralo všechny trofeje, které byly k dispozici a určitě by jim konfrontace se špičkovými klubovými družstvy z házenkářsky vyspělých zemí přišla hodně vhod. Otázkou však budou asi finance, zejména náklady na cestu autobusem určitě přesáhnou 100 tis. Kč a je otázka, zda by se taková částka mohla pro tento účel získat. Řešením by také bylo spojení s družstvem chlapců na příklad úřadujících mistrů z Kopřivnice.