English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Češky nezabraly ani v Koldingu

Češky nezabraly ani v Koldingu 07.08.2013 09:32:14 - autor: , přečteno 1099x


Česká republika - Slovinsko 23:35 (10:15)

Rozhodčí: Pech, Vagvölgyi        7m hody: 6/4 - 2/2          vyloučení: 1 - 6

Sestavy a branky:
Česká republika:
Kudláčková, Zuzánková Šíbrová - Bělohoubková 2, Bullová, Dufková, Šelajsová 1, Vlachová 4, Vlková 1, T. Fryčáková 2, Jačková 4, Nygrýnová 1, Pokorná 3, Kamenářová 1, Jansová, Malá 4.

Trenér: Mgr. Lubomír KREJČÍŘ

Slovinsko: Petek, Milakovic, Hrovatic - Jagurdzija 6, Mrmolja 5, Valjavec 5, Pirc 4, Ugrin 4, Juric 3, Zulic 3, Pisek 2, Zrimsek 2, Buzekijan 1, Benedicic, Ferfolja, Turnsek.

Jedinými dosud neporaženými týmy na celém ME jsou družstva Ruska a Maďarska, severské favoritky Norsko, prohrálo včera právě s Ruskem a Dánky si přinesly sebou porážku do finalové skupiny, když v základní části podlehly Nizozemsku.

V souboji o 9. - 16. jsou už ze hry na lepší uístění definitivně naše děvčata, která spolu se Slovenskami jsou jediná dvě družstva bez zisku jediného bodu. Naše děvčata budou ještě hrát v posledním utkání ve skupině dnes od 16:00 hod. s velmi silnými Španělkami , v pátek je bude asi čekat Rakousko, předtím se ale budou muset znovu přesunout zpátky do Sonderborgu

Nadstavba:

Finále  M1 - Sønderborg

1.

RUS

2

2

0

0

56:51

4

2,

NOR

2

1

0

1

56:49

2

3.

ROU

2

1

0

1

49:51

2

4.

FRA

2

0

0

2

47:56

0

ROU – FRA   27:20

NOR – RUS  24:27

07.08. 18:00  FRA – NOR

07.08. 20:00  RUS – ROU

 

Finále  M2- Kolding

1.

HUN

2

2

0

0

52:44

4

2.

DEN

2

1

0

1

52:44

2

3.

NED

2

1

0

1

57:59

2

4.

SWE

2

0

0

2

31:45

0

FRA – HUN   28:32

DEN – SWE  25:15

07.08. 18:00  SWE – DEN 

07.08. 20:00  HUN – DEN 

 

 

 O 9. – 16. místo

I1 - Sønderborg

1.

GER

2

2

0

0

54:49

4

2.

POR

2

1

0

1

61:52

2

3.

AUT

2

1

0

1

56:53

2

4.

SVK

2

0

0

2

51:68

0

 SVK – AUT   30:35

POR – GER  28:31

07.08. 14:00  AUT – POR 

07.08. 16:00  GER – SVK

 

I2- Kolding

1.

ESP

2

2

0

0

58:41

4

2.

CRO

2

1

0

1

43:42

2

3.

SLO

2

1

0

1

54:58

2

4.

CZE

2

0

0

2

42:56

0

 CZE – SLO   23:35

CRO – ESP  22:23

07.08. 14:00  SLO – CRO

07.08. 16:00  ESP – CZE