English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší žačky > Mladší žačky Zory zatím bez porážky

Mladší žačky Zory zatím bez porážky 16.09.2013 08:42:59 - autor: , přečteno 1373x


SK Žeravice - DHK Zora Olomouc 7:17 (2:6)

Už druhé podzimní mistrovské utkání sehrály mladší žačky DHK ZORA Olomouc v sobotu v Žeravicích a bez problémů si se soupeřkami poradily. Děvčata v soutěži zatím kralují, test výkonnosti podstoupí asi ale až na jaře, kdy by se měly spojit soutěže nejlepších v Olomouckém a Zlínském kraji a teprve tam se prokáže jaký růst výkonnosti děvčata budou předvádět.

Sestava a branky: Vykoukalová 5, Lešnofová, Grofková, Korbařová 1, Fišerová 3/1, Roupcová 3, Vondrková 1, Monetti 3, Hejlová 1, Brázdilová.

Utkání zhodnotila trenérka Monika Vykoukalová:
Kvůli nemoci brankářky Morávkové se v brance vystřídaly hráčky z pole Vykoukalová a Vondrková a obě podaly velmi slušné výkony. Celý první poločas odehrál mladší ročník hráček narozených v r. 2002 a svůj poločas vyhrál 6:2. Protože tyto mladší hráčky nejsou promíchány se starším ročníkem 2001, jsou nuceny vytvářet si střelecké pozice, bojovat o každý míč a nečekat, že to za ně odehrají starší spoluhráčky. Pokud začnou umisťovat střely, začnou padat branky. Druhý poločas byl v režii ročníku 2001 a tyto hráčky jej vyhrály 11:5.

Také druhé družstvo DHK ZORA, hrající soutěž jako ZŠ Holečkova hrálo druhé utkání v soutěži a také v tomto měření sil neuspělo, když podlehlo v domácím prostředí celku UP Olomouc 4:14 (0:9). V tomto družstvu však hrají převážně děvčátka věku miniházené, které se házenou teprve učí.