English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší žačky > Mladší žačky kralují bez ztráty bodu Lize Olomouckého kraje

Mladší žačky kralují bez ztráty bodu Lize Olomouckého kraje 29.09.2013 00:44:44 - autor: , přečteno 1358x


DHK ZORA Olomouc - SK UP HSC Olomouc 18:13 (9: 5)

Sestava a branky DHK ZORA:
Morávková - Ivánková, Vykoukalová 4, Lešnofová, Grofková 1, Korbařová 7, Štěpánková 1, Fišerová, Roupcová 5, Vondrová, Nováková, Brázdilová.

Trenérky: Monika VYKOUKALOVÁ a Jindřiška OCHMANNOVÁ

Olomoucké mladší žačky zcela suverénně ovládly soutěž a bez ztráty bodu vévodí soutěži. Převaha nad ostatními družstvy v kraji je tak velká, že si trenérka družstva může dovolit luxus ve většině utkání hrát velkou část ze zápasů s děvčaty, které s házenou teprve začínají a dát jim šanci v utkáních se stále zdokonalovat a zlepšovat. Přesto však největší podíl na úspěšných výsledcích má několik děvčat, které už jsou ve svých výkonech přece je o něco dál a mohou tak zajistit úspěšnýé výsledky svého týmu. Je to především trojice Ema Vykoukalová, Sára Korbařová a Claudie Roupcová, ale i některé ostatní už se střelecky také začínají prosazovat, na příklad Štěpánková, Monetti, Fišerová, Vondrková, Grofková a další.

Za zmínku stojí také z družstva soupeřek Kateřina Klimková. Družstvo Zory v utkání s SK UP HSC dostalo celkem 13 branek a autorkou dvanácti z nich byla právě Katka. V Olomouci asi roste další střelecký talent.