English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Klub > Interliga má volno, na pořadu je čtvrtfinále Českého poháru

Interliga má volno, na pořadu je čtvrtfinále Českého poháru 15.10.2013 09:43:08 - autor: , přečteno 1318x


Zatímco reprezentantky z interligových klubů mají už hlavy plné reprezentačních povinností, které na ně čekají příští týden v podobě dvojutkání kvalifikace o postup na EURO 2014, klubové povinnosti velí soustředit se ještě předtím na čtvrtfinále domácího poháru. Pohárové duely se hrají všechny ve stejný den - ve středu 16. října 2013. Dva z nich se odehrají na Moravě a dva v jižních Čechách. Klíč ke stanovení dvojic pro boje mezi nejlepší pohárovou čtveřici byl jednoznačný, aktuálně hůře postavená čtyři česká družstva z interligové tabulky budou mít výhodu domácího prostředí a k nim byla přilosována čtveřice těch lépe postavených.

Utkání čtvrtfinále se hrají na jedno utkání a postup si zajistí vítězové. V případě nerozhodného výsledku na konci utkání v řádné hrací době, se utkání neprodlužuje, o postupujícím rozhodne střelba sedmimetrových hodů v sériích po pěti pokusech na každé straně. Tento postup se v dalších případných sériích opakuje až do rozhodnutí. Vítězové postoupí do semifinále, které se hraje ve středu 20. listopadu 2013.

Čtvrtfinálové dvojice - utkání se hrají ve středu 16. října 2013:
V 17:00 hod.: HC Zlín - DHC Slavia Praha - rozhodčí: Pavlíček, Tokoš
V 18:00 hod.: HC Veselí n.Mor. - Sokol Poruba - rozhodčí: Králíček, Letev
V 18:30 hod.: Sokol Písek - DHK ZORA Olomouc - rozhodčí: Větrovský, Zych
V 19:00 hod.: Házená Jindř. Hradec - DHK Baník Most - rozhodčí: Moravec, Rutta