English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší žačky > Mladší žačky stále stoprocentní

Mladší žačky stále stoprocentní 04.11.2013 16:08:40 - autor: , přečteno 1397x

UP HSC Olomouc - DHK ZORA Olomouc 13:18  ( 5: 7) 

Rozhodčí: Hlvinka, Kolář                        7 m hody: 2 - 4                   vyloučení: 0 - 3

Sestava a branky: Morávková, Brázdilová - Vykoukalová 10/3, Lešnofová 1, Grofková 2, Štěpánková, Fišerová, Roupcová, Vondrková 1, Monetti 2, Nováková 1/1, Hejlová 1, Dobrovolná 1, Ivánková.

Trenérky: Monika VYKOUKALOVÁ, Jindřiška OCHMANNOVÁ

Hodnocení od Moniky Vykoukalové: V neděli odpoledne nastoupilo družstvo ml.ž. k jednomu z posledních utkání podzimní sezóny. Chyběl nám jeden ze dvou tahounů družstva - Sára Korbařová, přesto jsme si myslely, že utkání bude mít jednoznačnější průběh než měl. Za celý první poločas na branku střílely pouze dvě hráčky: Ema Vykoukalová a Míša Vondrková, která svými úniky na postu pravého křídla jednou skórovala a zařídila 4 sedmimetrové hody, které byly z 50% proměněny. Pravá a levá spojka pouze odehrávaly míče. V obraně nám stále dělá problém předávání pivota a z toho vyplývají chyby při bránění spojek. Všechny branky prvního poločasu jsme obdržely "z dálky" 9 – 10 m umístěné do horních rohů. V druhé půlce utkání začaly střílet hráčky, které postupně vystřídaly základní sestavu a právě jejich branky rozhodly o konečném výsledku zápasu.