English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší žačky > Mladší žačky zakončily podzimní sezonu bez ztráty bodu

Mladší žačky zakončily podzimní sezonu bez ztráty bodu 09.11.2013 19:10:29 - autor: , přečteno 1463x

Se ziskem dvaceti bodů z deseti zápasů ukončily podzimní část sezony mladší žačky DHK ZORA Olomouc. Svěřenkynně trenérky Moniky Vykoukalové suverénně vládly soutěži a samozřejmě postoupily do jarní, společné soutěže s mladšími žačkami Zlnského kraje. Teprve tam se v plném světle prokáže kvalkita našich děvčat, protože, přiznejme, v Olomouckém kraji neměly letos vážnější konkurenci.

Nejprve ve čtvrtek dohrávaly utkání v Litovli.

DHK Litovel – DHK ZORA Olomouc 13:19 (6:10)

Sestava a branky : Morávková, Brázdilová - Grofková 2, Korbařová 7, Fišerová 3, Roupcová 5, Vondrková 1, Moneti, Lešnofová, Dobrovolná, Nováková 1, Hejlová, Štěpánková.

Trenérky: Monika Vykoukalová a Jindřiška Ochmannová

Utkání zhodnotila trenérka Monika Vykoukalová

Ve čtvrtek 7.11. jsme dohrávaly MU z 27.10. v Litovli. První tři minuty utkání jsme se pořádně nedostaly do útoku, protože naše hráčky ihned po první přihrávce křídlo-spojka neúspěšně střílely na branku soupeře a okamžitě se musely vracet do obrany. Po změně v sestavě na postu střední spojky hra dostala řád, hráčky se uklidnily a začaly jsme se střelecky prosazovat, úspěšně jsme zakončovaly nacvičené herní kombinace. V tomto utkání proti nám bylo nařízeno celkem 8 sedmimetrových hodů a díky skvělému výkonu brankářky Morávkové soupeř pouze dvě proměnil (Morávková vychytala 5 sedmiček, Brázdilová jednu). Tyto zákroky měly podstatný vliv na výsledek utkání. Na levém křídle excelovala Roupcová, která se, navzdory svým bolestivým problémům s patou, prosazovala uvolňováním 1 na 1. Ze "zimního spánku" se konečně probrala Fišerová a nebála se střílet stejně tak jako Grofková. Vondrková na pravém křídle odvedla svou "černou práci".

DHK Zora Olomouc - SK Velká Bystřice 17:13 (11:5)

Sestava a branky: Morávková, Brázdilová- Lešnofová, Grofková 2, Korbařová 5/1, Štěpánková, Fišerová 3, Monetti 1, Roupcová 2, Ivánková 3, Vondrková 1/1, Nováková, Hejlová.

Trenérky: Monika Vykoukalová a Jindřiška Ochmannová

Zhodnocení od trenérky Moniky Vykoukalové.

Poslední utkání podzimní části se odehrálo ve "vlažném" tempu, se spoustou chyb VŠECH OSOB na hřišti. Za celý podzim jsme neprohrály a za to paří poděkování všem hráčkám teamu. Víc nemám, co bych k tomu dodala, prostě jsme byly rády, že už je konec, ale po nabrání nových sil se už těšíme na JARO !!!.