English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > 1.liga žen > Hrstka Hanaček vydržela vzdorovat jen 45 minut. DOPLNĚN KOMENTÁŘ !!!

Hrstka Hanaček vydržela vzdorovat jen 45 minut. DOPLNĚN KOMENTÁŘ !!! 18.11.2013 14:01:11 - autor: vasek, přečteno 1706x

DHK Baník Most - DHK ZORA Olomouc 31:26 (13:14)

Rozhodčí: Fogl, Lízl             50 diváků                  7 m hody: 3 - 3            vyloučení: 2 - 1

Sestavy a branky:
Most:
Bezpalcová, Tancošová - Vaňková 7/2, Tomášková 5, Mrkvičková 4, Černá, Kovačková 1, Šplechtová, Weisenbilderová 10, Benešová, Jenčová 1, Libovická 1, Siváková, Zrzavecká 2/1.

Trenér: Jan SALAČ

Olomouc: Zuzánková, Havlíčková - Žáková 1, Kulíšková 5, Bušinová 1, D. Růžičková 1, Sovová 3, Kosová 9/3, Konečná 1, Hochvaldová 5.

Trenérka: Zuzana COUFALOVÁ

Heroický výkon podala desítka Olomouckých házenkářek, z toho byly dvě brankařky, ale také pouze dvě spojky které se vydaly na cestu přes celou republiku do sídla úřadujícího mistra ČR a vítěze Challenge Cupu, který den před tím v zaplněné hale postoupil do dalšího kola Poháru EHF. Z vítězného týmu nastoupila v neděli po poledni proti Hanačkám čtveřice hráček, které také byly u všeho důležitého co domácí rezerva předvedla. I přes tento handicap Hanačky v Mostě nezklamaly, naopak podaly skvělý kolektivní výkon a opravdu jen tak okleštěná sestava nemohla tlak domácích po celé utkání vydržet.

První poločas ještě hostující hráčky uhrály, vedly 13:14, statečně odolávaly také prvních 15 minut druhého poločasu, poté však již začaly odcházet síly a výsledkem byla pětibranková porážka. Škoda. Stačilo jen opravdu málo a návrat na Hanou mohl být radostnější. V tato „poskládané", nebo lépe řečeno „poslepované" sestavě se lepší výsledek dal uhrát hodně těžko a to snad pouze proti podobně postiženému soupeři. Domácí klub ale postavil prakticky to nejlepší, co pravidelně za béčko Mostu nastupuje, i když některé hráčky asi ještě unavené po bouřlivé oslavě postupu do osmifinále Poháru.

Přitom stačilo, jen aby do Mostu odjely dvě, tři další spojky, které pravidelně za náš B tým hrávají, bohužel z nejrůznějších důvodů do Mostu nejely, některé samozřejmě ze zdravotních důvodů. Ani A tým nebyl tentokrát ke své rezervě příliš vstřícný, pro utkání 1. ligy žen nebyla uvolněna ani jediná z hráček, které v předchozím interligovém utkání toho moc nenahrály. Ke svým spoluhráčkám se bohužel „otočily zády" i některé kmenové hráčky Béčka, pro které asi trmácet se přes celou republiku v mikrobusu nebylo to co by je naplňovalo, jak strávit celou sváteční neděli. Ještě jednou ŠKODA !!!