English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší dorostenky > Béčko mladších dorostenek obhájilo 3. místo

Béčko mladších dorostenek obhájilo 3. místo 25.11.2013 10:58:26 - autor: vasek, přečteno 1561x

Sokol Ostrava - Zábřeh - DHK ZORA Olomouc „B" 16:28 ( 7:10)

Rozhodčí: Baronová, Fridrichová         35 diváků       7 m hody: 1 - 1      vyloučení: 1 - 2

Sestavy a branky:
Ostrava-Zábřeh:
Koláčková, Dočkalová - Nováková 3, Repková, Odstrčilová 1/1, Véghová 3, Michalíková 3, Gižová 3, Rybová 3, Martínková.

Trenér: Jaroslav MACIOLEK

Olomouc „B": Pašková, Pallyová - Vítková 2,Tkadlecová 1, Klevetová 2, Hradilová, Konůpková 7, Králová 3, Soukupová 3/1, Dokoupilová 1, Concolino 4, Lindnerová 5, Glogarová.

Trenérka: Gabriela KUBÁČKOVÁ

V prvním utkání obou soupeřů v Olomouci bylo utkání vyrovnané a skončilo nakonec remízou 18:18. Dal se tedy očekávat i tentokrát vyrovnaný boj, což nakonec platilo do 27. minuty, kdy byl stav 7:8, koncovku zvládlo lépe hostující družstvo, které v závěru prvního poločasu odskočilo na tříbrankový náskok. Po změně stran už Hanačky svou šanci nechtěly pustit, neustále navyšovaly svůj náskok, rozhodující brejk se jim podařil hned a začátku druhé půlky, kdy čtyřmi brankami v řadě zvýšily náskok na 8:15 a definitivně rozhodly v poslední desetiminutovce, když nasázely za záda domácí brankařky sedmibrankovou šňůru a potvrdily své zasloužené vítězství.

Komentář k utkání poskytla trenérka Gabriela Kubáčková.

Naše děvčata byla daleko lepší v obranné činnosti, kde se o její nepůchodnst postarala Klevetová. V útočné činnosti se nejvíc prosadila Katka Konůpková, na křídlech se dařilo zejména Báře Lindnerové a Katce Králové. Prosadily se i děvčata ze starších žaček, které s družstvem více méně pravidelně hrávají, předvedly několik pěkných akcí a hýřily bojovností. Nejvíc se z nich prosadila Chiara Concolino.

Děvčata předvedla velice kolektivní a bojovný výkon, soupeři v průběhu utkání docházely síly, protože nastoupil tak jako v zápase v Olomouci s minimem hráček bez větší možnosti hráčky prostřídat, což naše děvčata využila k rychlým útokům, jak z brejkových situací, tak i z druhé vlny.