English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > Olomoucké házenkářky mají nový kalendář

Olomoucké házenkářky mají nový kalendář 11.12.2013 16:04:34 - autor: , přečteno 2601x

Po loňské úspěšné premiéře, kdy olomoucké interligové házenkářky vydaly svůj první, lehce erotický nástěnný kalendář, připravily holky letošní pokračování. Kalendář je připraven a připraven je i jeho křest.

Děvčata pro tento akt využijí tradiční prodej punče s charitativní akcí pro zrakově postižené děti. Tentokrát budou děvčata punč prodávat ve stánku mezinárodní humanitární organizace  LIONS (u domu u „U jelena", mezi Horním a Dolním náměstím v Olomouci). Házenkářky budou punč ve stánku prodávat v sobotu 21. prosince 2013 od 15:00 do 22:00 hod.

Kmotrem nového kalendáře na rok 2014, bude hejtman Olomouckého kraje Ing. Jiří ROZBOŘIL, jeden ze 27 členů olomouckého Lions Clubu, který nový kalendář uvedený den v 18:00 hod. před stánkem pokřtí.

Házenkářky Vás všechny zvou touto cestou nejen na vlastní akt křtu kalendáře, ale také na ochutnání výborného punče a dalších dobrot, které budou prodávány pro dobrou věc. Výtěžek z prodeje punče ale také kalendáře, bude odveden na konto zrakově postižených dětí.

Přímo u stánu budete mít možnost si nový kalendář hned zakoupit a odnést. Jeho cena je 200,- Kč