English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Starší dorostenky > Dorostenky se připravují na turnaj na Zemplíně

Dorostenky se připravují na turnaj na Zemplíně 14.01.2014 16:02:35 - autor: , přečteno 1356x

Obě prvoligová družstva dorostenek DHK ZORA Olomouc odjíždějí v pátek na mezinárodní turnaj do Michalovců, který bude důležitou prověrkou před nastávající jarní sezonou kdy budou obhajovat tituly českých mistryň z loňského roku. Prvoligové soutěže dorostenek začínají první únorový víkend, takže moc času k ověření výkonnosti už děvčatům a jejich trenérům nezbývá. ¨

Obě družstva tedy přijala pozvání k účasti na turnaji v Michalovcích, kde se o víkendu koná „INGEMA WINTER HANDBALL CUP 2014). V kategorii U 19 (starší dorostenky) se naše družstvo utká postupně s domácí Iuventou Michalovce (SVK), s ŽORK Kikinda (SRB) a Hajdúnánás TERMÁL KC (HUN). Škoda, že na východ Slovenka nebude moci odjet družstvo v plné sestavě, chybět bude tvůrkyně hry Jarmila Trumpešová, která dokončuje rehabilitaci po vážném zranění ramenních vazů a s problémy se zády laboruje i střelkyně Hana Kratochvílová, která je mimo hru už více než dva měsíce. Obě by měly být na hřišti už v generálce na první ligu 27. a 28. ledna, kdy v naší hale nastoupí družstvo proti polské Sosnici Gliwice.

Družstvo mladších dorostenek (U 17) bude mít za soupeře také domácí Iuventu Michalovce (SVK), dalším soupeřem bude Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (SVK) a Karpaty Užhorod (UKR), Pro mladší dorostenky bude turnaj poslední možností přípravy, už 2. února nastoupí v domácím prostředí proti Baníku Most.

Všechna utkání turnaje se hrají v plném čase 2 x 30 minut.

Časový rozpis turnaje:

Pátek
17:30 hod.: U 19 Iuventa Michalovce - DHK ZORA Olomouc

Sobota:
09:00 hod.: U 17 Iuventa Michalovce - DHK ZORA Olomouc
10:30 hod.: U 17 Karpaty Užhorod - Bemeco Prešov
12:00 hod.: U 19 Hajdúnánás Termál - ŽORK Kikinda
13:30 hod.: U 17 Iuventa Michalovce - Karpaty Užhorod
15:00 hod.: U 17 DHK ZORA Olomouc - Bemaco Prešov
16:30 hod.: U 19 DHK ZORA Olomouc - ŽORK Kikinda
18:00 hod.: U 19 Iuventa Michalovce - Hajdúnánás Termal

Neděle:
08:30 hod.: U 17 DHK ZORA Olomouc - Karpaty Užhorod
10:00 hod.: U 17 Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov
11:30 hod.: U 19 DHK ZORA Olomouc - Hajdúnánás Termal
13:00 hod.: U 19 Iuventa Michalovce - ŽORK Kikinda