English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Starší dorostenky > Generálka starších dorostenek na zahájení prvoligové soutěže

Generálka starších dorostenek na zahájení prvoligové soutěže 26.01.2014 20:00:17 - autor: , přečteno 1212x


Už za několik dnů zahájí starší dorostenky svou prvoligovou soutěž, ve které každé z družstev sehraje 14 mistrovských utkání, v podstatě bez přestávky, tou bude jen jeden víkend (Velikonoce), což se však nebude týkat juniorských reprezentantek, které budou hrát v Olomouci kvalifikaci o postup na MS. Ano, v neděli 2. února nastoupí naše dorostenky ke svému prvnímu utkání v domácí hale a jejich soupeřkami budou děvčata DHC Slavia Praha, tedy jeden z týmů, které se budou chtít prosadit mezi úplně nejlepší.

Naše dorostenky absolvovaly před týdnem kvalitní turnaj na východním Slovensku, kde měly zdatné soupeře v podobě mistrů Slovenska a Srbska (Iuventu Michalovce a ŽORK Kikinda) a zástupce maďarské házenkářské školy, celek Hajdúnánás Termal KC. Kvalitní příprava vyvrcholí v pondělí 27. ledna 2014 v 16:30 hod. a v úterý 28. ledna 2014 v 10:30 hod, dvěma přípravnými utkáními s polským prvoligovým celkem KS Sośnica Gliwice, které budou sehrány v hale DHK ZORA Olomouc.


Přijďte se podívat v jaké formě naše děvčata před zahájením soutěží jsou, a jaké ambice by mohly v nastávajících prvoligových bojích mít. V každém případě půjde v obou měřeních sil o kvalitní konfrontaci.