English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Po vysoké porážce od lídra se Hanačky propadly na 9. místo

Po vysoké porážce od lídra se Hanačky propadly na 9. místo 27.01.2014 11:31:02 - autor: , přečteno 1379x


Iuventa Michalovce - DHK ZORA Olomouc 41:18 (19: 8)

Rozhodčí: Daňo, Sabol (oba SR)           900 diváků          7 m hody: 1/1 - 4/4               vyloučení: 4 - 3,

Sestavy a branky:
Michalovce: Zyková, Čičáková, Gubíková - Kiridžič 6, Holešová 2, Markovič 3, Szöllösiová 3, Rebičová 7, Vargová, Habánková 5/1, Horňáková, Nagyová, Tobiášová 3, Wollingerová 1, Tregubovová 5, Kovaličková 6.

Trenér: Ján PACKA

Olomouc: Dederlová, Rašková - Růžičková 5/3, Sovová 1, Berová 3, Samcová, Dostálová, Severová, Kubáčková 3, Salašová, Kalová, Salčáková 4/3, Gebre Selassie 2.

Trenér: Mgr. Jan BĚLKA

 

Komentář od trenéra Mgr. Jana BĚLKY:

Kromě prvních 15min, kdy jsme ještě se soupeřem drželi relativně krok, bylo utkání v jasné režii domácího týmu, který potvrdil evropskou úroveň, a který byl jasně lepší ve všech herních činnostech. I přes veškerou snahu, která často vyústila frustrací, se holkám bohužel nepodařilo zkorigovat celkový výsledek. Na výkonu byla znát i osmihodinová únava z cesty a k tomu bohužel musíme přičíst i fakt, že minulý týden jsme museli na tréninku postrádat dvě hráčky, které byly na povinném lyžařském kurzu a přijely až na samotné utkání, a další dvě nemocné, které začaly s tréninkem až od čtvrtku a další hráčky si doléčovaly drobná zranění. Věříme ale, že v sobotu proti Senci opět předvedeme výkon, který jsme předváděli v utkáních po Vánocích a během týdne už nebudeme řešit zdravotní a studijní absence hráček.