English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší dorostenky > Mladší dorostenky v Ostravě zklamaly

Mladší dorostenky v Ostravě zklamaly 16.02.2014 21:57:03 - autor: , přečteno 1399x


Sokol Prouba - DHK ZORA Olomouc 27:23 (13:10)

Rozhodčí: Pluhař, Petruška              74  diváků                  7 m hody:   2 – 3            vyloučení:  3 – 3

 

 

 

 

Sestavy a branky:

Poruba: Mučková, Šteffková – Přečková 9, Dombrovská 1, Konečná 5, Smejkalová 2 Válová, Vavříková 1, Labudová 1, Hořínková, Dvořáková 2, Janošková 3/2, Zálesná 2, Piatková 1.

 Trenérka: Michaela BÁRTOVÁ

Olomouc: Beranová, Ošlejšková, Pallyová – Chlandová 2, Klevetová, Vaňková, Řezníčková 6/1, Večeřová 2, Grygarová 6, Kummerová, Žáčková 2/2, Oravcová 1, Bajerová.

 Trenérka Jana FISCHEROVÁ.   

 Komentář poskytla rozladěná trenérka Jana Fischerová:

V zápase, ve kterém chyběla nejlepší hráčka Magda Kašpárková (po otřesu mozku z předešlého utkání) a Natálie Durčáková , se potvrdilo, že bez střelců ze střední vzdálenosti se házená nedá hrát. Navíc některé hráčky působily dojmem, že si do obrany chodí odpočinout. Chyběl rychlý přechod do útoku a přesnost v kombinacích, kdy přihrávky často směřovaly na kotníky spoluhráček nebo přímo do rukou soupeřek k založení rychlého protiútoku. Pochválit lze za nasazení v utkání pouze G. Grygarovou a D. Řezníčkovou. Na druhé straně palec dolů si zaslouží K. Žáčková za odfláknutý přístup jak v obraně, tak i v útoku, kde hrála bez zájmu a nesmyslně střílela z nepřipravených pozic. Výkon ostatních hráček lze hodnotit jako podprůměrný.