English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší žačky > Zimní liga mladších žaček v Olomouci

Zimní liga mladších žaček v Olomouci 17.02.2014 09:26:56 - autor: , přečteno 2582x

 

Komentář od trenérky Moniky Vykoukalové

V sobotu jsme odehrály turnaj v rámci akce Zimní liga. Pořadatelem byla Zora Olomouc. Turnaje se zúčastnilo 6 družstev.


Celkové pořadí: 1. Lesana Zubří, 2. Zora Olomouc, 3. Cement Hranice, 4. UP Olomouc, 5. ZŠ Holečkova, 6. Nový Jičín.
Výsledky: Zora - Holečkova 17:3, Hranice 11:11, UP Olomouc 5:6, Nový Jičín 15:7, Zubří 11:9.


Sestava a branky: Morávková- Lešnofová 1, Grofková 8, Štěpánková 2, Fišerová 10, Roupcová 11, Vondrková 4, Monetti 16, Nováková 4, Hejlová 3.


Naše družstvo odehrálo turnaj bez dvou opor týmu (nemoc, lyžařský výcvik) a vedlo si velmi dobře. Sára Monetti byla nucena se zbavit strachu ze střelby a svými 16 brankami výrazně pomohla družstvu k druhému místu.Markéta Grofková na postu střední spojky zakládala herní kombinace, které byly zakončeny brankami a sama se střelecky prosazovala.Křídlo Claudie Roupcová odehrála opět skvělý turnaj a svými 11 brankami byla druhou nejlepší střelkyni družsva. Maryna Nováková vstřelila dvě učebnicové branky z postu pravého křídla a proměnila dva 7m hody, které ani zkušenější hráčky neproměnily. Štěpánka Hejlová se prosazovala na křídle. DanielaFišerová s Míšou Štěpánkovou jsou nenahraditelné v obraně, kde opět odvedly "černou práci".
............a hvězdou dne se stala Tereza Morávková, která byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.
Tento turnaj byl, stejně jako předešlý v Zubří,výkonnostně vyrovnaný. Opět žádné družstvo výrazně nedominovalo. Opravdovým testem výkonnosti našeho družstva ml.ž. bude až házenkářský desetiboj a turnaj v Otrokovicích, kde se snad už sejde kompletní družstvo.