English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší žačky > Zimní turnaj mladších žaček v Žeravicích

Zimní turnaj mladších žaček v Žeravicích 09.03.2014 08:50:41 - autor: , přečteno 1388x

Pět dívčích družstev poměřilo síly v Žeravické sportovní hale. Dvanáct zoráckých dívek se snažilo předvést to nejlepší. Ze čtyř utkání dovedly jedno do vítězného konce a obsadily 4.místo.


Výsledky utkání: Žeravice 4:10, UP Olomouc 5:14, Veselí n/M 4:15, Újezd u Brna 10:6


Pořadí: 1. Veselí 2. Žeravice 3. UP Ol. 4. Zora Ol. 5. Újezd u Brna


Natálie Kolčavová byla vyhlášena nejužitečnější hráčkou turnaje.


Sestava a branky: K.Miklíková 3, V. Stuchlová 2, M.Klabíková 2, L.Jemelková 2, S.Chromečková 3, N.Kolčavová 5, A. Coufalová 4, E. Litvínová 1, T.Mešťánková 1, E. Navrátilová, D. Mentlíková, T. Krejčí.


V brance výborně zachytala Tereza Krejčí, v poli se postupně prosazovaly téměř všechny hráčky, v křídlech bylo vidět několik pěkných akcí od Katky Miklíkové i Terky Mešťánkové. Dravá a rychlá Natálka Kolčavová často brala míče o více jak hlavu větším soupeřkám. Ze spojek se snažily zakončovat Verča Stuchlová, Míša Klabíková, Eliška Litvínová i Anežka Coufalová. V pivotě měly dosti práce Anežka s Leou Jemelkovou. Simča Chromečková zazářila v posledním utkání několika krásnými asistencemi i rychlými průniky. Své první zápasy okusila Denisa Mentlíková.


Turnaj splnil očekávání a byl dobrým prověřením sil před nadcházející jarní částí soutěže.