English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Slavia byla nad síly Hanaček

Slavia byla nad síly Hanaček 17.03.2014 08:29:18 - autor: , přečteno 1298x


DHC Slavia Praha - DHK ZORA Olomouc 34:18 (19: 7)


Průběh utkání: 0:1, 6:1, 12:3, 13:5, 17:6, 19:7 - 20:9, 25:10, 27:12, 30:13, 32:14, 33:16, 34:18.

Rozhodčí: Nezbeda, Zelenka            80 diváků        7 m hody: 4/4 - 3/3        vyloučení: 5 - 5

Sestavy a branky:
Slavia
: Kudláčková, Satrapová, Sedláčková - Janoušková 1, Knedlíková 2, Chmelařová 4, Kordovská 4, Rajnohová 11/3, Kutlvašrová, Pokorná 2, Selucká 4, Jedličková, Keclíková 3/1, Stellnerová 3.

Trenér: Tomáš HLAVATÝ

Olomouc: Zuzánková, Dederlová - Růžičková 7/3, Sovová, Berová 1, Samcová 1, Dostálová, Severová, Kubáčková 4, Salašová, Kalová 3, Huráňová, Salčáková 1, Ždánská 1.

Trenér: Mgr. Jan BĚLKA

Komentář k utkání připravila asistentka teŕenéra Mgr. Lucie Fabíková:

Další zápas čekal naše házenkářky trochu netradičně v nedělní podvečer na půdě velkého favorita a aspiranta na boj o český titul, družstva DHC Slavia Praha. Náš tým měl za sebou hodně alternativní týden, který musel být přizpůsoben obrovské marodce, tudíž se děvčata kompletně sešla až ve čtvrtek. Je bez debat, že Slavia je družstvo, které není v našich momentálních silách pravidelně ho porážet, ale rozhodně ho můžeme někdy porazit a s tím jsme do Prahy odjížděli. Jak se bohužel ukázalo, tyto předpoklady zůstaly ale pouze v našich hlavách.

První gól vsítily domácí hráčky hned v první minutě utkání ze sehrané slávistické akce, na kterou byla naše děvčata důrazně upozorňována, a přestože Tereza Kubáčková vzápětí vyrovnala, jako by ta první akce nastavila vývoj celého zápasu, který byl po celý čas v podstatě stejný - Slavia si dělala, co chtěla, Olomouc jen bezmocně přihlížela. Děvčata vypadala na hřišti velmi ustrašeně, buď na nich ještě ležel stín z prodělaných nemocí a zranění nebo to byl přílišný respekt z favorizovaného soupeře, to ví pouze holky samy,na hřišti to však vypadalo, že Olomoučanky jen bezmocně buší do zdi a Slávistky dávají lehce góly z rychlých útoků, které vznikaly po našich technických chybách nebo nepřesných střelách.

Situace se nezměnila ani ve druhém poločase, naše děvčata zkrátka neměla svůj den, takže se protrápila až do konce zápasu.

Nyní čeká celou interligu dvoutýdenní reprezentační pauza, která pro nás přišla jako na zavolanou, tým bude mít čas dát se stoprocentně zdravotně do pořádku a připravit se na poslední dva zápasy interligy, které vše rozhodnou, a my uděláme vše proto, aby i po těchto dvou zápasech byla ta kýžená čtvrtá příčka,zaručující postup do play off,naše.