English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší žačky > Mladší žačky - pořád to není ono !

Mladší žačky - pořád to není ono ! 30.03.2014 22:18:07 - autor: vasek, přečteno 1425x

DHK ZORA Olomouc - DHK Litovel 18:13 ( 6: 8)

Sestava a branky DHK ZORA:
Morávková, Dobrovolná - Ivánková, Vykoukalová 6, Lešnofová, Grofková 2, Korbařová 6/2, Štěpánková 1, Fišerová 2, Roupcová, Monetti, Nováková, Hejlová 1, Brázdilová.,.

Trenérky Monika VYKOUKALOVÁ a Štěpánka OCHMANNOVÁ

Hodnocení utkání z pohledu trenérky Monika Vykoukalová:
Do 13. min. prvního poločasu bylo utkání vyrovnané a od 14. min. se vedení ujaly soupeřky a my jsme jen dotahovaly. První poločas jsme prohrály 6:8.

Druhá půle se pro nás nevyvíjela o nic lépe, v osmé mim. jsme ztrácely na soupeřky 3 branky. Opravdu hrát naše družstvo začalo pět minut před koncen utkání za stavu 13:13. Od tohoto okamžiku jsme soupeřkám nedávaly šanci a 5 vstřelených branek v řadě rozhodlo o konečném výsledku 18:13. Pochvalu si družstvo zaslouží za to, že se za nepříznivého stavu nevzdalo a bojovalo až do poslední minuty. Během utkání odstoupilo pravé křídlo Claudie Roupcová pro nevolnost a nahradila ji Štěpánka Hejlová, která vstřelila důležitou branku, která nás ještě stále držela "ve hře" a následné góly Vykoukalové, Korbařové a Fišerové rozhodly o vítězství. S čím jsme, jako trenérky, nebyly spokojené byla pomalost naší hry, pomalý přechod do útoku, absence trháků a "rozchytávání" brankářky soupeřek našimi střelkyněmi.

 

SK Velká Bystřice – ZŠ Holečkova  18: 7  ( 9:5)

 Sestava a branky ZŠ Holečkova:

Krejčí – Miklíková, Janota 2, Stuchlová 1, Klabíková 2, Navrátilová, Jemelková, Chromešková, Měšťánková, Kolčavová 2, Coufalová.

 

Trenérka: Mgr. Michaela JANOTOVÁ