English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > Program a výsledky > České juniorky to dokázaly, postupují na MS

České juniorky to dokázaly, postupují na MS 20.04.2014 16:45:41 - autor: , přečteno 1221x


Izrael - Norsko 16:50 (11:20)


Vývoj skóre: 0:2, 1:5, 4:6, 5:10, 7:11, 9:15, 10:19, 11:20 - 12:25, 13:29, 13:44, 15:49, 16:50.

Rozhodčí: Vranes, Wenninger (obě Rakousko) 100 diváků     7 m hody: 6/3 - 4/3            vyloučení: 2 - 3.

Sestavy a branky:

Izrael: Boronovski, Madmon - Levi, Ben Yacov 1, Ben Shoshan 3/3, Ben Zion, Segal, Barel, Levinson 2, Twito, Nahum 1, Bargig 1, Asiag 1, Ben Itzhak 5, Vagenfeld, Aminov 2.

Trenér: Shlomo Hoffman

Norsko: Pedersen, Aarstad - Aune 4, Arntzen 8, Oftedal 1, Waade 1, Jacobsen 5, Hilby 5, Obaidli 4, Enkerud 4, Bakkerud 6, Johansen 1, Martinsen 4, Venn 7, Aardahl, Ingstad.

Trenér: Axel Stefansson

 

Česká republika - Turecko 31:24 (15:11)


Vývoj skóre:0:1, 5:6, 8:7,11:8, 11:11, 15:11 - 19:15, 21:15., 22:18, 27:19, 29:20, 31:21, 31:24.

Rozhodčí: A. Konjicanin, K.Konjicanin (oba Bosna a Hercegovina),          350 diváků                    7 m hody: 6/4 - 7/6         vyloučení: 4 - 3

Sestavy a branky:

Česká republika: Kudláčková, Šibrová, Zuzánková - Kolomazníková, Jeřábková 6/2, Dufková, Šelaisová, Sekulová 1, Vlková 3, Slováková, T. Fryčáková 3, Kordovská 4, Jačková 2, Nygrýnová 1, Pokorná 2/2, Malá 9.

Trenér: Mgr. Lubomír Krejčíř

Turecko: Arslan, Kececi, Durdu - Adiyaman 8/6, Türkoğlu 5, Atasever, Güler 2, Karameke 4, Duru, Yilmaz, Őztokat 1, Aydin, Őztabak, Bedel 1, Arslan, Gökdeniz 3, Çiçek,

Trenér: Ismail Güney

České juniorky to dokázaly, po dramatickém boji, zejména v prvním poločase se jim podařilo po bojovném výkonu celého družstva vyhrát nad silným Tureckem a postoupit na MS juniorek do 20 roků, které se uskuteční na začátku prázdnin v Chorvatsku. Vynikající výkon podala brankařka Petra Kudláčková, která se stala nejlepší hráčkou českého týmu. Z družstva Turecka se stejného ocenění dostalo výborné exekutorce sedmiček, Merve Adiyaman.

Vítězkami kvalifikace a postupujícími z prvního místa se staly juniorky Norska

Konečné pořadí všech kvalifikačních skupin:

1.  NOR  6,  2.  CZE  4,  3.  TUR  2,  4.  ISR  0

1.  ROU  6,  2.  SLO  4,  3. UKR  2,  4.  ISL  0

1.  NED  5,  2.  SRB  4,  3. POL  3,  4.  SVK  0

1.  FRA  6,  2.  POR  4,  3.  SUI  2,  4.  LTU  0

1.  SWE  4,  2.  AUT  2,  3.  ITA  0

1.  GER  4,  2.  ESP  2,  3. BUL  0

Postupující družstva jsou uvedena tučně