English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > Program a výsledky > Velký boj rozhodly v závěru pro sebe domácí

Velký boj rozhodly v závěru pro sebe domácí 05.07.2014 21:28:51 - autor: , přečteno 1069x


CHORVATSKO - ČESKÁ REPUBLIKA 23:21 (12:14)


Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 5:2, 5:8, 9:13, 12:14 - 14:14, 15:16, 17:16, 18:19,19:20, 23:20, 23:21


Rozhodčí: Florescu, Stoia (obě ROU)       diváků 400     7 m hody:5/5 - 2/2      vyloučení: 4 - 8

Sestavy na branky:
Chorvatsko:
Stojak, Kapitanovič, Besen - Posavec 2/2, Halili, Blaževič 2, Dežič 5/3, Miloslavjevič, Domjan 1, Bukvič, Debelič 4, Mamič 4, Micijevič 2, Maljak, Pavlovič, Kalaus 3, Dragišič.

Trenér: Neven HRUPEC

Česká republika: Šibrová, Kudláčková, Nováková - Bělohoubková, Jeřábková 3, Dufková, Šelajsová 1, Vlková, Slováková, T. Fryčáková 4, Kordovská 1, Jačková 3, Nygrýnová, Pokorná 3, Kamenářová 2, Malá 4.

Trenér: Mgr. Lubomír Krejčíř

Výsledky posledních zápasů:

Skupina A:

URU – KAZ 23:22 (13:13)

CRO – CZE 23:21 (12:14)

NOR – KOR 27:34 (12:16)

Skupina B:

SRB – ARG 29:25 (18:12)

GER – ANG 34:25 (16:14)

DEN – NED 24:15 (11:  9)

Skupina C:

COD – POR 22: 29 (12:15)

SWE – JPN 26:26 (  9:16)

HUN – FRA 22:14 (13:  6)

Skupina D:

CHN – TUN  24:22 (11:10)

SLO – BRA  21:22  (12: 9)

RUS – ROU 34:31 (18:14)

 

Osmifinálové dvojice:

Koprivnica:

DEN – CZE

KOR - SRB

NED – CRO

NOR – GER

 

Dugo Selo:

POR – ROU

BRA – FRA

HUN – SLO

RUS - SWE

 

 

Konečné tabulky základních skupin

Skupina A – Dugo Selo                             Skupina B - Zagreb

1.

KOR

5

4

0

1

183:132 8

 

1.

DEN

5

5

0

0

147:113

10

2.

CRO

5

4

0

1

134:101

8

 

2.

GER

5

4

0

1

145:112

8

3.

NOR

5

3

0

2

165:116

6

 

3.

NED

5

3

0

2

130:131

6

4.

CZE

5

3

0

2

141:124

6

 

4.

SRB

5

2

0

3

127:144

4

5.

URU

5

1

0

4

103:172

2

 

5.

ARG

5

1

0

4

120:141

2

6.

KAZ

5

0

0

5

103:184

0

 

6.

ANG

5

0

0

5

135:160

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skupina C – Koprivnica                             Skupina D – Čakovec