English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > 1.liga žen > Vítězná příprava béčka žen Zory

Vítězná příprava béčka žen Zory 27.08.2014 22:01:33 - autor: , přečteno 1280x


DHK ZORA Olomouc „B" - Tatran Bohunice 30:17 (15: 9)


Rozhodčí Kummerová K., Kummerová A.       7 m hody: 1/0 - 5/2         vyloučení: 1 - 0


Sestava a branky ZORY : Derzsiová, Směšná - Pašková 1, Samcová 3, Hochvaldová 2, Macharáčková 3, Kosová 1, Koppová, V. Fryčáková 5, Studená 8, Konečná, Turková 3, D. Růžičková 1, Kulíšková 3.¨

Trenérka: Gabriela Kubáčková.

K přípravě před novou sezonou si pozvalo olomoucké béčko druholigového soupeře z Brna (v minulé sezoně hrály Bohunice 1. ligu, skončily předposlední a sestoupily do 2. ligy).Olomoiucké družstvo nastoupilo jen se svými kmenovými hráčkami, ze širšího interligového kádru se na hřišti objevily pouze mladí slovenská brankařka Derzsiová a Vendula Fryčáková, věkem také ještě dorostenka. Převaha domácích byla patrná hned od prvních minut, na hřišti se vystřídaly všechny hráčky, které si zahrály zhruba stejným dílem.

Už za 12 minut hry vedly domácí 7:1, pět minut před koncem poločasu vedly desetibrankovým rozdílem 15:5, v závěru poločasu povolily soupeři čtyřbrankovou šňůru, kterým korigoval na poločasových 15:9. Ve stejném duchu se odvíjel i druhý poločas, domácí děvčata neustále navyšovala své vedení, které nakonec po skončení utkání skončilo na 13 brankovém rozdílu.

Ve velmi dobrém světle se představily obě domácí brankařky, zejména mladá Derzsiová prokázala, že v ní roste výborná gólmanka. Velmi dobrou střeleckou mušku předvedla Renata Studená, která bezchybně zúročila několik skvělých přihrávek olomouckých brankařek. Dobrou formu prokázala také Vendula Fryčáková, střelecky se prosadily také Samcová, Turková a Macharáčková. Utkání splnilo svůj přípravný účel.