English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Starší dorostenky > Olomoucký turnaj dorostenek pokračoval druhým hracím dnem

Olomoucký turnaj dorostenek pokračoval druhým hracím dnem 30.08.2014 23:36:02 - autor: , přečteno 1485x

 

Druhý hrací den turnaje dorostenek v Olomouci začal dvěma utkáními domácích se Sokolem Poruba. Nejprve nastoupily mladší dorostenky W17:

DHC Sokol Poruba - DHK ZORA Olomouc 26:20 (15:9)

Rozhodčí: P. Novotný, J. Smékal 7 m hody: 3/2 - 6/4 vyloučení: 1 - 2

Sestavy a branky:
Poruba: Bláhová, Mučková - Kiršnerová, Přečková 6, Dombrovská 6, Konečná 4/2, Vavříková, Pučová, Hořínková 2, Ševčíková 2, Korduliaková 3, Škutová, Melecká 3.

Trenérka Michaela BÁRTOVÁ

Olomouc: Pašková, Ošlejšková - Gazdíková, Pšenicová 4,Mikulenková 2/1, Soukupová, Vítková 1, Žáčková 6/3, Tkadlecová, Řezníčková 1, Glogarová, Králová 1, Oravcová, Bajerová 4, Vaňková 1, Konvičná.

Trenérka: Mgr, Jana FISCHEROVÁ

 

Ve druhém utkání nastoupily starší dorostenky W 19:

DHC Sokol Poruba - DHK ZORA Olomouc 24:32 (11:18)

Rozhodčí: P. Novotný, J. Smékal 7 m hody: 8/6 - 4/2 vyloučení: 2 - 2

Sestavy a branky:
Poruba: Bláhová, Mucková Staffková - Ritzová 2, Válová, Šustková 1, Dohnalová 1, Blanarová, Janošová 10/5, Dvořáková, Zálesná 4, Tichá 2, Jadamíková 1, Pavlíková 3.

Trenér: Petr JANOŠ

Olomouc: Pallyová, Beranová - Chlandová 2, Sklenářová 2, Trumpešová 3, Kratochvílová 7, Klevetová 1, Vaňková, Míšová 4, Hurychová 4/1, Večeřová 2, Grygarová 3, Kašpárková 2, Doleželová 1, Hradilová 1.

Trenér: Mgr. Lubomír KREJČÍŘ

Třetím sobotním utkáním, kterým do hry vstoupil i poslední klub turnaje Slavia Praha byl zápas starších dorostenek W19:

DHC Slavia Praha - Iuventa Michalovce 26:26 (13:10)

Rozhodčí: Kaufmann, Malínek 7 m hody: 1/1 - 8/6 vyloučení: 5 - 5

Sestavy a branky:
Slavia Praha: Neubergová, Hillebrandová - Franková 2, Líbalová 6, Rakovanová 1, Hurková 1, Novotná 1, Růžičková 1, Pešková 8/1, Houserová 1, Svobodová 4, Hozmanová, Šindelářová, Klégrová,

Trenér: Mgr. Michal ČERVENKA

Michalovce: Čičáková, Hurčíková - Lešková 3, Ondová, Chorovská 1, Knižová, Danková,
Šimková 6/4, Barátová 5/2, Soročinová 7, Ščerbáková, Filipová, Grobelníková 1,
Kocaníková 3.

Trenér: Mgr- František Urban.

 

Čtvrtým utkáním druhého hracího dne bylo utkání mladších dorostenek W 17:

Iuventa Michalovce - DHC Slavia Praha 36:22 (18: 9)

Rozhodčí: Kaufmann, Malínek 7 m hody: 6/5 - 2/2 vyloučení: 2 - 7

Sestavy a branky:
Michalovce: Brhlíková, Muliková - Holubová 1, Kaločayová, Kocanová 14/5, Solarová 2, Vancová 1, Štefaníková 3, Bajčiová 9, Nemčíková 6.

Trenér: Maroš Vikartovský

Slavia Praha: Hořáková, Marvanová - Vacková 3, Matoušková, Venclová 2, Svobodová , Hendychová, Novotná 3, Nováková 1, Kováříková 2, Šimánková 2, Večeřová 3, Zvoničová 1, Šindelářová 3/2, Slabá 2.

Trenérka: Mgr. Martina PAPEŽOVÁ.

 

Dalším utkáním hracího dne bylo utkání starších dorostenek W 19:

DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba 27:24 (13:11)

Rozhodčí: J. Novotný, Baader 7 m hody: 3/2 - 6/6 vyloučení: 2 - 2

Sestavy a branky:

Slavia Praha: Neubergová, Hillebrandová 1 - Franková 3, Líbalová, Rakovanová 1, Hurková 1, Novotná, Růžičková 2, Pešková 5/2, Houserová 3, Svobodová 4, Hozmanová 4, Šindelářová 2, Klégrová 1,

Trenér: Mgr. Michal ČERVENKA

Poruba: Bláhová, Mucková Staffková - Ritzová 2, Váílová, Šustková 1, Dohnalová, Blanarová, Janošová 11/6, Dvořáková, Zálesná 5, Tichá 3, Jadamíková 1, Pavlíková 1.

Trenér: Petr JANOŠ

 

Posledním utkáním sobotního pořadu bylo utkání mladších dorostenek kategorie W 17

DHC Sokol Poruba - DHC Slavia Praha 28:24 (15:14)

Rozhodčí: J. Novotný, Baader 7 m hody: 2/1 - 4/3 vyloučení: 2 - 6

Sestavy a branky:
Poruba: Bláhová, Mučková - Kiršnerová 2, Přečková 7, Dombrovská 5/1, Konečná 6, Vavříková, Pučová, Hořínková 1, Ševčíková, Korduliaková 3, Škutová, Melecká 4.

Trenérka Michaela BÁRTOVÁ

Slavia Praha: Hořáková, Marvanová - Vacková 3, Matoušková, Venclová 1, Svobodová 4 , Hendrychová 1, Novotná Nováková 1, Kováříková 2, Šimánková 2, Večeřová, Zvoničová 3,
Šindelářová, Slabá 5, Klégrová 6/3...

Trenérka: Mgr. Martina PAPEŽOVÁ

Pořadí po dvou hracích dnech W 19:

1. DHK ZORA Olomouc 2 2 0 0 63:50 4
2. DHC Slavia Praha 2 1 1 0 53:50 3
3. Iuventa Michalovce 2 0 1 1 52:57 1
4. DHC Sokol Poruba 2 0 0 2 48:59 0

W 17
1. DHC Sokol Poruba 2 2 0 0 54:44 4
2. Iuventa Michalovce 2 1 1 0 62:48 3
3. DHK ZORA Olomouc 2 0 1 1 46:52 1
4. DHC Slavia Praha 2 0 0 2 46:64 0

 

Pořadí střekyň po dvou dnech W 19:
1. JANOŠOVÁ Marie (Poruba 21/11
2. PEŠKOVÁ Michaela (Slavia) 13/3
3. ŠIMKOVÁ Kristína (Michalovce) 12/9
4. MÍŠOVÁ Adriana (Olomouc) 11

W 17
1. KOCANOVÁ Mária (Michalovce) 18/6
2. BAJČIOVÁ Vladimíra (Miclovce) 16
3. PŘEČKOVÁ Denisa (Poruba) 13
4. DOMBROVSKÁ Matina (Poruba) 11/1