English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší žačky > Mladší žačky Zory vstoupily do soutěže pravou nohou

Mladší žačky Zory vstoupily do soutěže pravou nohou 14.09.2014 19:21:38 - autor: , přečteno 1364x

SK Žeravice - DHK ZORA Olomouc 7:10  ( 3: 7)

Sestava a branky DHK ZORA:

Klabíková - Maráčková, Lešnofová, Atuchlková, Grofková 4, Miklíková, Fišerová, Roupcová 4, Litvínoá, Kolčavová 1, Ktejzlíková 1.

Trenérka: Mgr. Michaela Janotová.

Vyjádření trenérky družstva Mgr. Michaely Janotové:

„Mladší žačky DHK Zora vyhrály na kluzkém povrchu v Žeravicích, kdy se zápas odehrál za mírného deště, což působilo problémy oběma družstvům. V první půli se nejvíce prosazovala Markéta Grofková, a to jak střelami ze střední vzdálenosti, tak průniky na brankoviště po záběhu Natky Kolčavové na křídle. V poločase svítilo skóre 7:3, v druhé půli bylo ještě více deště, s čím se lépe vyrovnal soupeř a tak jsme se musely spokojit s konečným výsledkem 10:7.

V bráně podala velmi dobrý výkon Míša Klabíková, po čtyřech brankách vstřelily Markéta a Clauďa Roupcová, jednu sedmičku vybojovala Naty Kolčavová a také si ji proměnila. Pěknou branku z dálky dala Elis Krejzlíková. Několik nebezpečných střel měla také Kika Lešnofová, ale soupeřova brankářka je zlikvidovala. Poměrně málo se dostávala ke střelbě křídla, i když se aktivně snažily (Miška, Natka, Kača) proniknout na brankoviště, na pivota zatím neumíme hodit vůbec. Velké rezervy vidím pořád v obraně, kdy přistupujeme k soupeřům pořád pozdě a málo důrazně. Holkám děkuji za bojovný výkon!
Hezkou neděli a dejte se všichni marodi brzy dohromady!
Příští mistrák doma v so 20.9. od 9 hod. s Litovlí."

 

ZŠ Holečkovac  SK Velká Bystřice  B  6:18  ( 2:10)

Mladé, nově vytvořené družýstvo mladších žaček, ani tentokrát proti družstvu chlapců neupsělo a v domácím prostředí prohrálo.

,

Sestava a branky: Gyore 1, Špačková 1/1, Šinclová 1, Machačová 1, Hlaváčková, Chromečková, Rožnovská 2, Maderová, RYšánková, Hůtová.

Trenér: Miloš HALOUN