English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > Český pohár házenkářek

Český pohár házenkářek 30.10.2007 16:15:47 - autor: , přečteno 2491x


Prokletí které provází Olomoucké házenkářky při losování pohárových soutěží platí s trochou nadsázky i pro Český pohár. Ne že by jim byl nalosován soupeř, přes kterého by nemohly přejít do čtvrtfinále, ale za svým osmifinálovým soupeřem budou muset cestovat do Prahy i když se zatím neví, které ze dvou pražských družstev to nakonec bude. Jediné utkání 2. kola se totiž zatím nehrálo (je na pořadu dnes 30.10.) a hrají mezi sebou dvě pražská prvoligová družstva Astra Praha a vedoucí celek 1. ligy Sokol Kobylisy II. Vítěz tedy bude soupeřem Hanaček v osmifinále, které se hraje 8., nebo 9. prosince 2007. Olomoucké juniorky, které se do osmifinále probojovaly přes Sokol Velké Meziříčí, čeká ve stejném termínu v domácím prostředí interligový celek Zlína.

Ani v případě postupu nebudou hrát Olomoučanky v domácím prostředí, protože v „pavouku" pro čtvrtfinále (hraje se 15., nebo 16. prosince) je vítěz jejich utkání nasazen jako hostující družstvo proti vítězi duelu UP Prior Olomouc - Házená Jindř. Hradec. Ani juniorky by v případě postupu nehrály své utkání doma, protože by narazily na vítěze utkání Havl.Brod - Slavia Praha SCM a to samozřejmě jak jinak, jako hostující družstvo.

Kdo se tedy střetne v osmifinále Českého poháru ?

Jiskra Havl. Brod - DHC Slavia Praha SCM
DHC SVŠ Plzeň - Jiskra Otrokovice
Lokomotiva Čes. Budějovice - Britterm Slokov Veselí
vítěz Astra - Kobylisy - DHK ZORA Olomouc
DHK ZORA Olomouc SCM - HC Zlín

Lokomotiva Liberec - DHC Slavia Praha
Sokol Poruba - Casta Sokol Písek
UP Prior Olomouc - Házená Jindř. Hradec