English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Mladší žačky Zory stále na vítězné vlně

Mladší žačky Zory stále na vítězné vlně 28.09.2014 08:42:39 - autor: , přečteno 1299x


DHK ZORA Olomouc - Sokol SENICE na H. 21:16 (11: 9)

Rozhodčí: Grygarová          47 diváků                      7 m hody: 1/1 - 2/2         vyloučení: 0

Sestava branky DHK ZORA:
Jemelková - Miklíková, Maráčková, Lešnofová 1, Stuchlová 1, Grofková 9 /1, Krejzlíková, Fišerová 2, Roupcová 5, Litvínová, Kolčavová 1, Hejlová 2, Měšťánková.

Trenérka: Mgr. Michaela JANOTOVÁ

Komentář k utkání poskytla trenérka:
Další dva body jsme uhrály se Senicí n/H. Utkání s velkým množstvím chyb a slabými obranami na obou stranách jsme zaslouženě dovedly do vítězného konce. Poměrně malí, ale rychlí chlapci ze Senice, doplnění dvěma dívkami se nijak nezalekli naší výškové převahy a ujali se v první minutě vedení po brance z 9 metrů, holky ihned odpověděly a tak se to točilo téměř celý první poločas. Ve druhé půli jsme klukům konečně odskočily a dohrály v klidu s pětibrankovým náskokem.

Střelecky se dařilo především Markétě Grofkové, pěknými akcemi se prosazovala také Clauďa Roupcová, Štěpa Hejlová viděla Verču Stuchlovou v pivotě a prosadila se i z dálky. Denny Fišerová dobře bránila a konečně také proměňovala. Střelecky se nedařilo Eliškám, střílely obě několikrát, ale brankář střely zlikvidoval. Na křídlech se prosazovala děvčata na levé straně, branky docílila jen Natka Kolčavová po pěkné kličce. V brance chytala celý zápas Lea Jemelková, druhá gólmanka byla zdravotně indisponována. V první půli se Lea nemohla chytit, ve druhém poločase již svými zákroky pomohla k zisku dalších dvou bodů.

 Příští sobotu jedeme do Velké Bystřice za malýma klukama.