English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší žačky > V boji o vedení v tabulce mladšího žactva vyhrála děvčata Zory

V boji o vedení v tabulce mladšího žactva vyhrála děvčata Zory 11.10.2014 20:53:11 - autor: , přečteno 1378x


DHK ZORA Olomouc - STM Olomouc (2003) 13:12 ( 5: 9)

Rozhodčí: Ochmann, Malínek           45 diváků                   7 m hody: 0 - 2/0                  vyloučení: 2 - 1.

Sestava a branky DHK ZORA:
Kolčavová - Miklíková, Maráčková 1, Lešnofová 1, Grofková 5, Krejzlíková 1, Marková, Fišerová 2, Roupcová 2, Litvínová 1, Coufalová, Hejlová.

Trenérka Mgr. Michaela Janotová

Vyrovnané utkání dvou vedoucích družstev tabulky mladšího žactva svedlo proti sobě kluky STM a naše děvčata. První poločas až do 17. minuty byl vyrovnanou bitvou a i když se našim holkám moc nedařilo proti brankaři STM, přesto držely vyrovnaný stav 5:6, Poslední tři minuty poločasu však vyšel lépe klukům z STM, kteří třemi brankami zvýšili své vedení na 5: 9. Vstup do druhého poločasu zvládly zase naopak holky, které zaznamenaly pětibrankovou šňůru a za prvních pět minut otočily skóre a vedly 10:9.

Ve 12. minutě druhého poločasu zvýšilo naše družstvo své vedení na 13:10, hostujícímu družstvu se už podařilo dvěma brankami jen snížit na kontaktní branku, děvčata ale své vedení a zaslouženou konečnou výhru udržely až do konce zápasu.


Komentář přidala trenérka družstva Mgr. Míša Janotová:

Utkání o první místo v tabulce mladšího žactva skončilo šťastněji pro naše děvčata. Po nezdařeném prvním poločase, kdy deset střel skončilo v rukou golmana STM, jsme se na začátku druhé půle vrátily do utkání především díky dvojnásobné přesilovce a výbornému výkonu Naty Kolčavové v brance. V 6. minutě jsme z ruky Dany Fišerové srovnaly a poté se dostaly do dvoubrankového vedení. Minutu před koncem jsme vedly o gól a v útoku se prosadila na brankovišti Štěpa Hejlová, avšak brankář střelu zlikvidoval. V dramatickém závěru trefil Adam Přerovský pouze blok Dany Fišerové a tak jsme se mohly radovat s dvoubodového zisku.

V obraně vynikaly Dany Fišerová, Klauďa Roupcová a Kika Lešnofová. Holkám patří velké díky a gratulace.