English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší žačky > Mladší žačky Zory vyhrály první část soutěže

Mladší žačky Zory vyhrály první část soutěže 21.10.2014 08:22:20 - autor: , přečteno 1355x


ZŠ Holečkova Olomouc - DHK ZORA Olomouc 6:21 ( 4:12)

Rozhodčí: Malínek, Kräuter         55 diváků       7 m hody: 2/0 - 4/4      vyloučení: 0 - 1.

Sestavy a branky:
ZŠ Holečkova: Hůtová - Vláčilová, Györe 1, Špačková 1, Šinclová 1, Machačová 1, Geržová, Begalová, Chromečková, Rožnovská 2, Maderová, Ryšánková, Selingrová.

Trenér: Miloš HALOUN

DHK ZORA: Miklíková, Maráčková, Lešnofová 1, Stuchová, Grofková 4/1, Měšťánková, Marková 1, Fišerová 3/1, Roupcová 4/1, Litvínová 1, Kolčavová 1, Coufalová, Hejlová 5, Krejzlíková 1/1.

Trenérka: Mgr. Michaela JANOTOVÁ

 

Komentář od trenérky: M. Janotové:
Dnešní utkání sesterských družstev bylo dobrým tréninkem pro oba zúčastněné a dle očekávání dopadlo vítězstvím starších holek v poměru 21:6 (12:4). Ale u mladších bylo k vidění několik pěkných akcí a střel a rozhodně se svých starších a většinou větších kolegyň nezalekly.
Za Zoru nastupovaly mladší hráčky v základu a dvě nejlepší střelkyně se na hřiště podívaly jen pár minut v první půli, neb ještě nastupovaly za starší žačky. V brance se střídala Naty s Veve, protože obě gólmanky jsou pořád nemocné.

Sestava: Kača Miklíková ( střílela třikrát, ale střela v síti neskončila), Miška Maráčková (rovněž se prosazovala na brankovišti, ale míč končil mimo nebo v rukou brankařky), Kika Lešnofová 1, Verča Stuchlová (první poločas chytala a družstvo podržela, v druhé půli hrála na spojce, jedna pěkná akce, kterou gólmanka zlikvidovala), MarkétA Grofková 4 (hrála s Clauďou asi jen 8 min., prosazovala se především díky své výšce a síle), Terka Mešťánková (dnes moc příležitostí ke střelbě neměla), Míša Marková 1 ( byla často volná na brankovišti, ale spoluhráčky ji neviděly), Dany Fišerová 3 (hrála v pivotě i na středu, opět dobře bránila), Clauďa Roupcová 4, Eliška Litvínová 1, Naty Kolčavová 1(druhou půlku chytala a to velmi dobře, v první půli hrála na středu a dala si branku po samostatném rychlém útoku), Anežka Coufalová (hrála v pivotě i na středu, moc šancí ke střelbě dnes neměla), Štěpa Hejlová 5 (prosazovala se díky své výšce, měla by však více vidět volné hráčky), Elis Krejzlíková 1(na spojce měla několik neumístěných střel z křídla si pak vybojovala sedmičku, kterou proměnila).

Příští víkend je volno, neb jsou podzimní prázdniny