English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší žačky > V nadstavbě mladších žaček, klubové derby

V nadstavbě mladších žaček, klubové derby 03.11.2014 03:44:36 - autor: , přečteno 1554x


DHK ZORA Olomouc - ZŠ Holečkova Olomouc 23: 9 (13: 4)


Vývoj zápasu: 3:0, 5:3, 10:3, 13:4 - 14:5, 18:6, 20:7, 22:8, 23:9.

Rozhodčí: Kolář, Nastoupil         45 diváků      7 m hody: 1/0 - 2/0        vyloučení: 2 - 1.

Sestavy a branky:
DHK ZORA
: Jemelková - Miklíková, Maráčková - Lešnofová 3, Stuchlová, Grofková 6, Měšťánková 1, arková, Fišerová 2, Roupcová 2, Kolčaováv2, Coufalová 1, Hejlová 5, Krejzlíková 1.

Trenérka: Mgr. Michaela JANOTOVÁ

ZŠ Holečkova: Hůtová - Vláčilová 1, Györe 1,m Šoašj´ková, Šinclová, Machačová 5, Chromečková 1, Rožnovská 1, Maderová, Ryšánková, Selingrová.

Trenér: Miloš HALOUN.

Komentář přidlala trenérka M. Janotová:

 

V odvetném utkání nadstavbové části jsme dostaly příliš mnoho branek. 23:9 (13:4) Přes nedůraznou obranu vstřelily mladší holky několik branek z dálky, především M.Machačová z prostoru spojky trefovala přesně a připsala si pět gólů, neboť domácí nepřistupovali k hráčkám s míčem.  

Domácí Zora se snažila hrát rychleji dopředu, z toho vyplynulo 15 technických chyb. V útoku vsítila nejvíce branek Markéta Grofková 6, připsala si také dvě asistence a tři tech.chyby. Štěpa z prostoru spojky skorovala pětkrát, musí ještě více vytáhnout ruku a střely tlačit k zemi. Kika Lešnofová 3-ze střední vzdálenosti, nepříliš umístěné střely, ale skončily v brance, další dvě v rukou golmanky. Deny Fišerová 2, vybojovala i sedmičku, kterou ale neproměnila a připsala si asistenci za pěknou přihrávku do pivota. Clauďa 2 - tři asistence a dvě tech.chyby, tentokrát se  hodně snažila poslat míče spoluhráčkám do rychlého útoku, s Markétou jim pěkně vyšla kombinace na signál. Naty Kolčavová 2 - především v druhé půli se prosazovala, jedna asistence, tři technické chyby a dva zisky míče, s křídel byla dnes nejaktivnější. Terka Mešťánková 1 - gól po samostatném uvolnění v prostoru křídla, nebát se do toho chodit i častěji. Anežka Coufalová 1 - dostala v pivotě míč od Deny a pěkně se přes obránce prosadila a zakončila. Eliška Krejzlíková 1 - gól v přesilové hře, kdy dostala míč pěkně do běhu a střílela téměř z brankoviště, tři tech.chyby a jeden zisk míče. Miška Maráčková - dostala se jen jednou po pěkné kličce ke střelbě, bohužel branku těsně minula. Míša Marková - ke střelbě se nedostala, zato pěkně pracovala v obraně. Kača Miklíková - ke střele se dostala jednou, ale brankářka střelu zlikvidovala. V brance chytala celé utkání po dlouhé nemoci Lea Jemelková, chytla i obě sedmičky, akorát příliš branek z dálky, z prostoru kolem devítky. Úspěšnost ale vysoká 65 %,takže po absenci pěkný výkon.

Za týden hrajeme opět doma s Žeravicemi