English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Starší žačky > Starší žačky se dotahují na špici, Holečkova stále bez bodu

Starší žačky se dotahují na špici, Holečkova stále bez bodu 03.11.2014 08:13:13 - autor: , přečteno 1483x


HC Zlín C - DHK ZORA Olomouc 17:22 (10: 9)

Rozhodčí: Králík, Rafajová                   32 diváků                          7 m hody: 5 - 1                   vyloučení: 2 - 2

Sestava a branky DHK ZORA: Morávková, Kleislová - Černá, Roupcová - Veselá 2, Vondrková 1, Vykoukalová 7/1, Korbařová 6, Štěpánková, Roupcová, Habalová, Očenášková 3, Monetti 2, Dobrovská 1.

Trenérka: Monika VYKOUKALOVÁ

Komentářč od trenérky Moniky Vykoukalové"

 V sobotu jsme odjely do Zlína odehrát jedno ze tří posledních utkání podzimní části soutěže. V družstvu soupeře opět nastoupily hráčky hrající jak za Zlín "A", tak za Zlín "B" . Z tohoto důvodu jsme věděly, že to nebude jednoduché utkání. Do 12.min 1.pol. jsme stále dotahovaly jednogólové manko, v 15.min jsme prohrávaly o 3 branky, ale opět jsme (jako už je našim dobrým zvykem) zabojovaly a  do šatny jsme odcházely za stavu 10:9. Během první půle jsme si dovolily spálit 2 sedmimetrové hody  ze 3 (Korbařová, Vykoukalová), střelecky se prosazovala křídla Veselá, Vondrková, spojky Očenášková a hlavně Vykoukalová.

Po výměně stran jsme se opět tahaly se soupeřkami o gól. Od 11.min jsme se dostaly díky vyrovnání  na 11:11 křídlem Terezou Veselou a vzápětí skórující spojkou Sárou Korbařovou do vedení, které jsme si udžely a navyšovaly až do konce utkání. Celý druhý poločas byl střelecky  v režii spojek Sáry Korbařové, která nastřílela 6 ukázkových branek z dálky a Emy Vykoukalové. Sára Korbařová v tomto utkání konečně ukázala svou hlavní přednost-střelbu z dálky. Konečně si  zbytečně  nekomplikovala život nesmyslnými průniky na hranici 6m. Pokud hraje  zdravě naštvaná, její výkon je úplně jinde než v předešlých zápasech. Opět jsme neproměnily 7m hod (Očenášková). Obrana  stojí na výkonech Kristýny Očenáškové a Markéty Dobrovské, které odvádějí černou práci i za své spoluhráčky. Očenášková je tahounem celého družstva a dodává mu jistotu.  Pokud i ostatní spojky v obraně " přitvrdí muziku", zrychlí pohyb nohou, bude družstvo stoupat v tabulce neustále výše.

Klaudie Kleislová v brance byla obrovskou oporou. Vychytala 3 sedmimetrové hody z 5 odpískaných, náskoky z křídel a z  6m. Od 10.min do 16.min.  druhého poločasu  neobdržela branku. Celé družstvo bojovalo, nevzdalo se a zaslouženě odjíždělo ze Zlína s dvěma body.

ZŠ Holečkova Olomouc - Jiskra Otrokovice 6:23 ( 2:10)


Průběh utkání: 0:3, 1:3, 2:10 - 3:11, 4:14, 6:21, 6:23.

Rozhodčí: Kolář, Nastoupil           40 diváků                 7 m hody: 2/0 - 3/3                  vyloučení: 6 - 2

Sestava branky ZŠ Holečkova: Krejčí, N. Darnadyová - V. Dartnadyová, Žaludová, Kristková 2, Loutocká, Brázdilová 1, Dušková, Molíková 3, Ivánková, Rášová, Klimková, Barboříková.

Trenér: Miroslav Dušek

Komentář k utkání je zde: http://upolomouc.cz/dhk-zora-olomouc-holeckova-jiskra-otrokovice-623-210/