English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > GESTO FAIR PLAY Z HANÉ.

GESTO FAIR PLAY Z HANÉ. 07.11.2014 12:56:14 - autor: , přečteno 1476x

GESTO FAIR PLAY Z HANÉ.


V neděli 26. října bylo v Plzni sehráno utkání se zálohou Zory Olomouc. Jak jsme již na našem webu informovali, v zápase byla potrestána přímou červenou kartou Andrea Vlachová, hráčka HC Plzeň, která měla být vyloučena za údajné velmi vulgární vyjádření. K tomuto vulgarismu neměla žádný důvod a vedení klubu se tudíž rozhodlo očistit na disciplinární komisi jak jméno klubu, tak i samotné hráčky.
Protože se jednalo o nespravedlivé posouzení rozhodčí a hráčce by v tomto případě hrozil vysoký trest, rozhodli jsme se sehnat všechny důkazy o nepravdivém rozhodnutí.
Oslovili jsme proto i vedoucího družstva Zory Olomouc B, aby s děvčaty, které byly přímými svědky události (byly blíže než rozhodčí ) projednal znovu podrobnosti tohoto incidentu a zjistil, zda došlo k urážce rozhodčí.
Tyto hráčky potvrdily naší verzi, že k žádnému vulgarismu nedošlo, ačkoliv byly přímo u dění a prostřednictvím jejich vedoucího družstva nám toto sdělily.
Náš klub HC Plzeň vnímá toto gesto jako fair play jednání, přestože by soupeřkám delší absence této hráčky vyhovovala.

Díky Hanačky!
Jsme rádi, že mezi sportovci panuje fair play jednání.

Převzato z webu HC Plzeň