English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Dvě utkání Hanaček proti dorostencům Zubří

Dvě utkání Hanaček proti dorostencům Zubří 30.12.2014 17:38:36 - autor: , přečteno 1060x


Ke dvěma přípravným zápasům si do Zubří odskočily olomoucké ženy, které si tak zpestřily přípravu před koncem letošního roku. Soupeřem jim bylo družstvo mladších dorostenců, domácího klubu, úřadující mistr republiky, družstvo, které ani v nové sezoně zatím v prvoligové soutěži všechna svá utkání vyhrálo. Kluci přistoupili k zápasu odpovědně, předvedli házenkářkám jak rychlá je v jejich podání chlapecká házená a zejména razance střelby byla nad síly olomoucké obrany i obou olomouckých brankařek.

Olomoucké házenkářky nepřijely na Valašsko v úplné sestavě. Ze zaměstnání se nemohly uvolnit brankařka Rašková, ani Lucka Dostálová, se zraněným ramenem zůstal doma také reprezentační pivot Severová. Utkání splnilo svůj účel, děvčata samozřejmě fyzicky na kluky nestačila, snažila se alespoň rychlostí korigovat fyzickou převahu soupeře, přesto v obou utkáních odešla poražena, první dopolední zápas skončil výhrou domácího celku 44:33, odpoledn pak kluci vyhráli 43:28.

Olomoucké družstvo nastoupilo v sestavě:
Derzsiová, Dederlová - M. Salčáková, Sovová 7/2, Berová 5, Zimová 1, Hvostaľová 2, Gebre Selassie 6, Salašová 5, Kubáčková 8/2, Růžičková 6/3, Jansová 3, K Salčáková 9, V. Fryčáková 8/2.

 

Příští týden - na Tři krále bude olomoucké družstvo startovat na Zimním turnaji v rakoiském Wiener Neustadtu, kde sehraje 4 utkání s rakouskými týmy.